Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry na smartfony.
Witam!

Otóż jest temat ogólny o grach, jest temat o PS3, było parę tematów o Xboxie, lecz nigdy nie było tematu o grach na smartfony! Big Grin W temacie ogólnym o grach rzadko jest poruszany temat obecnie prawdopodobnie najpopularniejszych (bo dobrych i poręcznych) konsol do grania. Można tutaj także rozmawiać o markach smartfonów. ;x

Nie będę się rozpisywał... mam od jakichś paru tygodni Samsung Galaxy Ace 2, cóż, nie narzekam, aczkolwiek czasem, grając w Bad Piggies lub Jetpack Joyride mi się przyciemnia i stopuje. ;x

Temat do rozmowy zarówno jak i o Androidzie, jak i o AppStore, Windows Phone, Symbianie itp. a także i o grach na stare telefony.
Reply
Ja kocham grać w FrutNinja albo Jetpack Joyride to samo !
Mam Samsung'a Galaxy SIII - Świetnie i nic się nie zacina !!!
Reply
Bug 
Fruit Slice, Angry birds, Inotia 4, Dionisaur War - standard
Reply
Kiedyś fajne były gry typu:
- BMX-Boy
- Skate-Boy

Ta sama "fabuła" ale wiecie, tytuł mówi za siebie Tongue

A po za tymi to tak jak koledzy wyżej w Jetpack Joyride ostatnio maniacze Big Grin
Reply
Speed X 3d i Hill Climb Racing, najlepsze gry ;3
Reply
Ja tam osobiście najbardziej lubię Bad Piggies, Jetpack Joyride, Boost 2. Jeszcze Angry Birds, lecz czasami są dosyć trudne i - co nie mówić - nużące ;x

BTW. Słyszeliście o Samsungu Naut? :X
Reply
Ja sobie lubię pograć w Inotię 4, Dungeon Hunter 3, Lair Defense: Dungeon, no oczywiście Angry Birds. Ewentualnie jeszcze Bad Piggies i NinJump. Ciekawe gierki, polecam. Smile
Reply
Polecam Dead Triger Big Grin
Reply
Jakaś strona do pobierania fajnych gier jest? Google Play dopiero za miesiąc będę miał.
Reply
Tongue 
Zawsze możemy wygóglować taką oto frazę "NazwaGry.apk".
Np. Angrybirds.apk ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)