Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lapek Lenovo G780 - Problem z zasilaniem.
Witam, czy na Laptopie Lenovo G780 pojdą gry typu Fifa 13, NFS The run

Dane Techniczne: http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/4853646_techniczne
Reply
Bug 
FIFA 13 powinna pójśc. Tylko teraz uwaga. Sam mam Fife 13 i jak czytam na necie inni też mają taki problem. A mianowicie Fifa 13 pod Win 7 działa niezbyt płynnie (słabo zoptymalizowana ; czekamy na łatkę) przez co możliwe że będziesz musiał grać na najniższych ustawieniach (A i tak może zacinać).
Reply
Drugi problem jest taki, nie jestem zbytnio ogarnięty w laptopach, bo dopiero pierwszy raz mam laptopa. I więc tak.

Chcę włączyć laptopa, bo ma się ładować przez 12h (Dziś kupiony). Podłączyłem te zasilanie i (z góry mówię, że jak nie mam pod zasilanie włączone to nie włączy się, a jak jest włączony to się wyłączy) włączyłem lapka, ale nie ma żadnych ikonek by to się ładowało i w ogóle. Więc po 2h użytkowania z laptopa spróbowałem rozłączyć z zasilania i zgasł. Jak ktoś pomoże to plus.
Reply
Jeśli nie pokazuje ci się ikonka baterii to kliknij tutaj i przeciągnij odpowiednią ikonkę na pasek. Tongue

scr.hu/16b/84264

Powinieneś mieć podpisane, taka ikonka jaką ja mam obok ScreenSHU(ale to pewnie od wersji zależy).

~
Reply
A mógłbyś mi pokazać jak wygląda taka ikonka od ładowania?
Reply
Po prostu taka bateria Wink
Reply
Tylko, że ja po podłączeniu tego zasilania mam tak "Nie wykryto baterii" A jeśli to odłącze to wyłączy się lapek.
Reply
Wyjmij baterie z laptopa i zobacz czy nie ma jakiegoś zabezpieczenia tzn jakieś taśmy na stykach baterii
Reply
Heart 
Okazało się, że bateria była w pudełku, ja w ogóle nie wiedizałem jak bateria wygląda, sorki za to. Dzięki. Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)