Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Century Sky Fighters
#61
Quote:Zapraszamy wszystkich do zagrania w moją nową gierkę, robioną po godzinach wraz z Perskim i nieznanym wam może Rezonerem.
Reply
#62
Po godzinach, można robić coś charytatywnie Smile
Reply
#63
Heart 
Przeszedłem całą WW1, i powiem że jak się rozwinie tą ostatnia podstawową broń+uleczanie+życie i pancerz, oraz drugą broń i "pomkę", to grę się przechodzi dosyć łatwo. O ile nie wnika się we wszystkie bitwy z większymi stadami samolotów, co uważam w niektórych chwilach na zbyt dużą ilość aby wszystko wybić wszystko z planszy i zaliczyć "last man standing".
Reply
#64
Gra zrobiona poprzez GamemakeraJS, nawet dobra gra. Jak na razie widac, iz gra nie jest do konca zrobiona. Armor leci jak szalony, a zycie spada powoli. Gra przy muyzce jest o wiele lepsza, muzyka z Gra pasowala by tam jak ulal. Gra jest niesamowicie wnerwiajaca, dlatego musi sie grac dalej bez konca. Widac, ze robicie innym na stronie konkurencje. Dlatego moja ocena to 4/5.
Sam w wolnym tworze gry (Niemieckie), dlatego wiem co i jak w tej grze.
U was zauwazylem CR+LF (Czyli tak zwany DEC) jest bardzo dobry, Cenury Sky Fighter polecam w HD 1920-1020. Music na 50% i mozna dobrze sie bawic. Wedlug mnie muzyka jest za glosna. Czy mozecie zdradzic mi jaki to Game maker? Mi sie wydaje, ze GameMakerJS. Gra zawiera malo miejsca, ma tylko pare ciasteczek. Itp..
Co prawda nie jest najlepiej, ale gra jest wciagajaca tak jak Gra. Jest wiele takich Retro gier w online i gra MMO jest nawet skutecznym wyrównaniem porachunków. Czekam na inne Wasze gry.
_____________________________________
Thinker:
Gdy pojawi sie nowa wersja Hypercam´a nagram jakies wypociny.
_____________________________________
Pozdrawiam CzF, //*Niemiecka klawiatura*//
Reply
#65
Naucz się tworzyć zdania, ok?
Reply
#66
Przecież to nie jest stworzone w żadnym gamemakerze, a napisane od podstaw w js.
Reply
#67
Lightbulb 
Masz błąd w Temacie "proszem" zamiast proszę wiem może że zrobiłeś tak specjalnie ale inni mogą odczytać inaczej...
Reply
#68
i49.tinypic.com/15oe06r.png Niewiele znaczący błąd ale jednak, na każdym lvlu widnieje ta sama informacja, że do 3 gwiazdek potrzeba 90% killi i 10 spadochronów, natomiast na początkowych lvlach jest to nie możliwe, bo po prostu nie ma tylu spadochronów, i po zakończeniu gry jest pokazane że dostałem 2 gwiazdki, ale już po wejściu do menu są 3 gwiazki
Reply
#69
(2012-10-21, 09:21:26)Maloudrić Wrote: Jak zmienia się bronie?
Reply
#70
w shopie klikasz na broń której chcesz używać
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)