Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Without Life - Gamers Community
Shocked 
Witajcie! Big Grin

Chciałbym was zaprosić do nowo powstającego forum dla graczy i twórców gier - [/align]

Zapraszam na forum do rejestracji i pisania! Smile
Reply
Do gier dodaj World of Warcraft, sporo osób gra to by się przydało Big Grin
Reply
Dodawałem głównie tylko te gry, w które gram/grałem - ale już dodane. Smile
Reply
"Straciła mnóstwo użytkowników po ostatnich dodatkach" - a tam mnóstwo, 2mln raptem. Bo Cataclysm był podobno nudny jak diabli (sam nie grałem wtedy więc nie wiem).
Reply
Z tego co czytałem to nie tyle nudny, co nie wprowadzał niczego nowego, a nowe itemy i zbroje miały tak samo marną jakość (graficzną) jak uprzednio.
Mnóstwo - bo te 2 miliony userów zniknęło w ciągu kwartału (bodajże).
Reply
Sad 
Kolejne forum o grach które upadnie po miesiącu....pass.
Reply
To nie zależy ode mnie czy forum upadnie, tylko od użytkowników i pozycjonowania, w które inwestuję trochę pieniędzy. Nie jestem jak inni, którzy otwierają fora bez planów na najmniejszych pakietach i od razu rzucają się po forsę - a ja mam coś, co się nazywa pomysł i nie zamierzam odpuścić dopóki nie stanie się to jasne, że forum nie wypali. Styl jest kupiony, tak samo jak i domena oraz serwer. I nie zrezygnuję dopóki, dopóty na forum jest jakikolwiek user.

Co do forum: planuję też dodanie serwera Minecraft, zastanawiam się tylko nad dwoma rzeczami - wprowadzić white-listę, czy może pozwolić grać tylko graczom z kontami premium?
Reply
Rekrutacja na redaktorów będzie?
Reply
Aktualnie każdy może dodawać artykuły i poradniki, które będą publikowane w Portalu. Możesz też dodawać jakieś treści na Blogach. Najciekawsze będą nagradzane kredytami.

Myślę też o przygotowaniu materiałów graficznych do wykorzystania przy pisaniu artykułów/recenzji typu buttony z kategoriami czy oceną.

Zainstalowałem też skrypt hostingu plików - img.withoutlife.com.pl - można wrzucać grafiki o rozmiarach do 5 MB.
Reply
Information 
Chodzi o to że gdzie nie spojrzysz to powstają fora o grach/związane z grami. Jest ich multum i 99% upada po tym jak się skończy hosting. Jest kilka dużych for z tysiącami userów chętnych do rozmów/pomocy/grania. Po co więc szaraczek ma wybrać forum na którym z 10 userów 3 to admini a 4 to ich koledzy(to przykład więc nie ma się co spinać)? Oczywiście wiem że nie zależy od Ciebie i nie umniejszam twojemu pomysłowi który notabene jest dosyć nowatorski w tym oklepanym temacie forów o grach. Po prostu widziałem sam kilkadziesiąt for którymi się interesowałem i ich żywioł kończył się gdy tylko hosting im się kończył.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)