Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Combat Arms
#51
Cs jest właśnie trudniejszy, bo nawet jak grałeś w dużo FPSów to w Cs musisz sobie skilla nabijać od nowa.
Reply
#52
Jak grasz zwykle np w szkole 5 vs 5 to co to za problem ?! 1 robi serwer wchodzisz do gry wybierasz czy jesteś TT czy CT naciskasz b kupujesz broń i grasz.. banalne
Reply
#53
Gierka super polecam wszystkim Smile Niezapomniane przeżycia fajni ludzie miła atmosfera Smile
Reply
#54
Gram(łem) w CA, całkiem, całkiem gierka, tak poza tym nigdy nie miałem żadnego "crasha" a początki moje z tą grą to jakieś 2 lata w tył. Ulubiona broń to chyba L85A1, M416 CQB i FAMAS. Gra może i tak szybko się znudzić... Dynamika powala Angry.

Gram także w gierkę tej samej firmy, War Rocka, mniej dynamiczna, mniej graczy, ale ona ma w sobie to "coś" że bardziej mi się chce grać w to niż w CA.
Reply
#55
Słyszałem, że w Warrocku duużo hackerów jest, o wiele więcej niż w Ca, ale może się to już zmieniło?
Reply
#56
Warrock kiedyś było pod K2 i było super gierką. Później Nexon je kupiło wprowadziło swój słaby silnik i się popsuła dobra gra.
Reply
#57
Kiedyś WarRock był pod K2, a raczej pod GamersFirst i wcale nie był taki świetny. Lagi większe niż teraz, update raz na miesiąc co równało się masie cheaterów, wyprzedaż Retaili za kosmicznie niskie ceny... Za 200 PLN mogłeś sobie załatwić Złotego FAMAS'a na 5 slot + normalnego na 8... Kiedyś mieć retaila to było coś, wtedy każdy mógł go mieć. I jeszcze te darmowe G1. Jak ktoś potrafił zrobić, to mógł te retaile mieć za darmo praktycznie, kilka godzin i już G1c były na koncie. A co do hacków - są dalej, ale jest ich mniej niż było.
Reply
#58
Miałem na myśli czasy przed gold broniami czyli Silnik 1, i początki 2.
Reply
#59
Skoro tak to się zgodzę... Kładzenie się na CQC, bez T-Bomb i (chyba) bez M14... <3
Reply
#60
A później na start każdy enga, ammo wykłada, M14, flashe i campi na punkty. Nie ma gry :<
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)