Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z PES 2013
Nie jestem pewien czy to dobry dział ale myśle, że moje pytanie zalicza się o zainteresowaniach poza Gra więc...

Podczas uruchamiania gry wyświetla mi sięokienko które mówi że mam za słaba kartę graficzną Mam Geforce GT540M 1GB. Okienko w grze informuje mnie że mam (GPU:VRAM 128MB) nie rozumiem za bardzo o co chodzi
w tym okienku mam do wyboru polecenia -przerwij -ponów próbę -ignoruj. po kliknięciu ignoruj gra włącza się lecz po włączeniu meczu toważyskiego wywala mnie do pulpitu i gra się wyłącza. jedyny mecz jaki mogę włączyć to turniej ligi mistrzów lecz gdy zaczynam zmieniać skład przed meczem lub też w trakcie meczu wyrzuca mnie do pulpity i gra się wyłacza, a co się tyczy samej rozgrywki to grafika jest niemal że taka jak mine craft-cie. W FIFA 05 jest lepsza niż u mnie w PES 2013. Przeczytałem w Google że musze wejść w panel sterowania NVIDIA u tam zmienić domyślną kartę graficzną ze zintegrowanej na procesor NVIDIA o dużej wydajności. Zrobiłem tak reset kompa był i nic cały czas to samo wiecie może co zrobić??
Reply
Pirat czy orginal?
Reply
Za słabego masz kompa, naucz się pisać.
Reply
pirat
Activek Cool:
w minimalnych wymaganiach podana jest karta 512MB ja mam 1GB
Reply
Zaraz będzie -10 od obrońców którzy nie popierają piractwa a w 99% sami piracą.
Reply
Activek Cool:
ja też bym nie popierał piractwa gdyby nie to że gry chodzą po 120-200 a nie miałem jeszcze przyjemności w wygrać w LOTTO
Reply
Tyle to mogę płacić na moje PS3 fajne kosztują co najmniej 170.
Reply
Sterowniki karty graficzne zaktualizowane? Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)