Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS - czarny ekran
Czołem!

Ostatnio mam problem z Cs, a mianowicie, gdy włączam go pojawia się czarny ekran i białe okienko z niebieskim obramowaniem, w którym pisze coś w stylu: Bad Video Card. Nie wiem co jest nie tak. Planuję kupić nowy w przyszłości, ale mniejsza o to. Za dokładną pomoc z pozytywnym efektem będzie plus.
Przeinstaluj sterowniki karty graficznej. Jak w dalszym ciągu nie będzie działać to przeinstaluj CS'a.
Reply
To już robiłem Angry
Reply
Może twoja karta graficzna nie obsługuje cs'a? Albo Directa masz złego?
Reply
Spróbuj zresetować config.cfg . Mi to raz pomogło bo miałem podobny problem. (wg mnie np. pliki nie są kompatybilne z configiem i świrują)
Reply
BYłbyś na tyle dobry i dokładnie opisał mi krok po kroku, co mam zrobić? Plus bd oczywiście.
Reply
usun plik config.cfg
Reply
Odznacz opcję ,,tylko do odczytu" (w tym pliku)
Usuń ten plik.
Wejdź na cs na jakiś serwer. powinno zadziałać (tj od razu instrukcja na bindy jbc)

EDIT: jak juz wejdziesz na serva i wyłączysz cs to zmień tylko do odczytu żebyś binów nie miał.
Reply
UpAt
Odznaczoną tą opcje miałem już wcześniej. Mam usunąć Cs i zainstalować ponownie ?
Reply
Jedynie to ci wychodzi masz tera bindów sporo i nic nie da się zrobić pamiętaj na przyszłość o zaznaczeniu tej opcji.

Down.: a próbowałeś ten przeinstall cs ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)