Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Pride of Taern
To będę Ci całego expa brał. Tongue
Dam przykład... :
Mam 50 lvl a Ty 30
Idziemy na jakiś exp....
I ja dostaje np. 2400 expa a Ty 1200 expa.

Ty na 50-60 na DZ ( Ducha Zamku ) będziesz chodził. Tongue
Reply
JA mam druta 19, rycka 17 i barbe 15 .___. 1.2 k expa to dla mnie bardzo dużo ._>
Reply
troche nudna ta gra Big Grin
Reply
Rób rycerza, w Taernie jest ich baaardzooo mało. Dlatego też ja robię rycerza . Tongue
Barbarzyńcą dobij 19 lvl i na turnieje. Wink
Reply
Ja mam rycerza Big Grin 4lvl Big Grin Rządzę nie Cool
Reply
Jaka profesja jest najlepsza w Taernie?
Reply
Druid.
Reply
Gdzie expić na 18 lvlu MO?
Reply
Zrobie poradnik do Taerna. Wink
Profesje :
Barbarzyńca - profesja z pozoru najsłabsza, lecz może zaskoczyć. Cechuje się bardzo mocnymi atakami fizycznymi. Jest groźny dla sheeda, rycerza, MO.
Najlepsze uroki jego to ryk ( Najlepiej zrobić to na 5 ) i okrzyk ( Najlepiej to zrobić na 5 ). Gryzienie + zakaźne, później dyńka to dobra kombinacja w jedną turę można stracić przez to 500 hp. Najlepiej robić barbarzyńcy zręczność, aby często trafiał. W grupie też może trochę zdziałać, przez Gruboskórność.
Rycerz - profesja świetna dla drużyny, ponieważ ma rozkaz, trans, poświęcenie. Na PvP też się dobrze sprawuje, dzięki umiejętności Blok, polecam na początku nie rozwijać Szybkiego cięcia, polecam zbierać PU na Rozkaz, Blok, Potężne uderzenie. Okrzyk mu polecam zrobić na 5 ale po 50 lvl. Około 50% rycerzy nie robi wiedzy, ale to błąd... jak ma się 100 wiedzy to Blok, Rozkaz, itd. wchodzi na 1 PA. Rycerz to profesja druga najlepsza do drużyny.
Mag ognia ( MO ) - to profesja najlepsza na początek, łatwo się nią gra, ale do 50 lvla, później jest coraz gorzej. Gdy nie ma się odporności na ogień to może zadać 1000 obrażeń. Do drużyny potrzebna, bo zadaje dużo obrażeń. Polecam zrobić iskrę na 3, wrażliwość na 1 i jak najszybciej kule ognia na siedem i inke na siedem. Na PvP radzi sobie bo ma podpalenia.
Sheed - to profesja która walczy kastetami, bardzo dobra w PvP, polecam mu zrobić 60 wiedzy po 60 lvl aby można by robić uniki i kontrolę oddechu na 2 PA. Na początku najlepiej rozwijać sheedowi lewy prawy na 1, i zbierać PU na uniki, kontrole, front kick, uderzenie chi. Słyszałem też żeby na początku chodzić z łukiem, ale ja chodziłem z kastetem i chyba było łatwiej. Do drużyny na 40% ważna ponieważ ma dotkliwe uderzenie, front kick, kontrolę oddechu które pomaga drużynie np. Kontrola daje 2 PA.
Voodoo - to profesja która jest dobra w PvP i potrzebna na bossy. Ma ukazanie które często deda bossy. Polecam zbierać PU na uderzenie cienia, ukazanie śmierci. Bardzo dobrze buffuje, gdy się walczy 5v5 jest świetny, potrafi ukazić w 2 rundy, ale trzeba mieć farta. Tongue Albo przeciwnik nie będzie miał obrony psychicznej.
Łucznik to profesja która jest niby najsłabsza, grałem łucznikiem i wiem że doświadczony łucznik może pokonać każdego bez problemu. Słyszałem 1 łucznika który robił go pod siłę, sypał piaskiem po 500 a strzałą lodową po 700-800. Ja grałem łucznikiem pod zręczność, moim zdaniem chyba najlepsza opcja, sypie się piaskiem po 100-200 a lodową po 400-500 ale zawsze trafiał. Do drużyny potrzebny tak jak vd, wydaje mi się że nawet bardziej potrzebny, on z strzału strategicznego odbiera 3 PA a z lodowej strzały 2-3 PA.
Druid - na koniec najlepsza profesja, może leczyć, rzucać korzenie, dawać kondycję, źródło. To najlepsza chyba profesja na PvP i do drużyny.
Polecam zbierać PU na źródło, korzenie, leczenie. Mało wiem o druidzie na razie, gdy będę wiedział więcej edytuję posta. Tongue

Rary, sety :
Dla łucznika, sheeda, rycerza, barbarzyńcy polecam kupić jak najszybciej Maiarot ( Dodaje 100 hp jak na 15 lvl to bardzo dużo . Wink ) później anabolik, a następnie arcany ( Arcanscape II będziecie nosić do 120 lvla nawet więcej. Tongue ). Później polecam zbierać na set pinari ( Szpony pinari, zbroja pinari, miecz pinari, topór pinari, łuk pinari ). To będziecie nosić do 60 lvla. Następnie trzeba zbierać na Opokę Bogów, Obdartusy, Garthil. ( To już będziecie nosić do 80 lvla ).


Dla Voodoo, druida, maga ognia polecam kupić jak najszybciej Maiarot tym profesją to najbardziej potrzebne bo na początku te profy mają mało HP. Później
Radius Electricum, Arcanscape II, Lysmary, Khalam, Geomorph Core to na swoim magu ognia nosiłem, to będziecie nosić do 55+ lvl. Następnie polecam zbierać na Diabolo, Wzorek, Czachę. To będziecie nosić do 100 lvla.


Expienie na moobkach :
1-8 zlecenia od kowala na zedach,
8-12 pająki i zlecenia na szkielety,
12-20 szkielety, zlecenia na szkielety.
20-35 upadli rycerze, zlecenia na wilki.
35-50 orki, gryzli.
50-60 duch zamku, jaskinia modliszki.
60-70 zimowe orki, sople, chłody, zera.
70-90 koty górskie, lalki.
90-110 lalki

Na początku gry polecam zrobić questy Fabularne - zarobimy na nich sporo i dostaniemy pro naszyjnik na mały lvl. Smile

Mam nadzieje że pomogłem wszystkim graczom. Pozdrawiam . Wink
Strona którą polecam http://wiki.taern.pl/index.php/Strona_g%C5%82%C3%B3wna
Reply
Mam tam chyba z 13 MO i nie chce mi się już grać Angry ale chyba znowu zaczne
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)