Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Pride of Taern
#51
Paladyn Qawiud:
No cóż, bywa. Smile
Możecie sobie ewentualnie dokupić choćby sms-em.
Reply
#52
Kurtka, strażnik mi wszystko zabrał...
Reply
#53
Gra ktoś na s2? Tongue
Reply
#54
Co wybrać dla maga ognia? Od Janusa na statku?
Reply
#55
Przypomnij co jest do wyboru to ci pomogę. Smile
Reply
#56
Shocked 
Matko, jakie z was nooby :3

Paladyn Qawiud:
Papierów nie oddawaj nikomu, skopiuj je u Simona i rozdaj wszystkim. A 30k nie wystarczy do 30lvl'a, uwierz. Ja mam 34 i ze 3kk wydałem... A już dowaliłeś z tym 10 platy za 80k, to raz, a dwa, nie można jej sprzedać. Musi być w paczkach.


Osobiście mam swojego 34 sheeda w rarach i dwa turnieje za sobą (wyniosłem 20 platki), białego ogara 31lvl i masę aczikuf. Na 34 biłem geo, fyo, niedźwiada duchy i nekro smoka, a to naprawdę niezłe osiągnięcie.
Reply
#57
Shocked 
Łuk, miecz, kij i kastet...
Reply
#58
Kij, tylko Sheed na początku powinien wziąć coś innego niż rodzimy kastet.
Reply
#59
Nie znasz się. 1 UMka to lewy - prawy i kastet zwiększa u niej dmg, który i tak jest bardzo duży.Aha i taki poradnik dla was, newbie, bo widzę, że podniecacie się kasą za platynkę:


Jesteś pan w Trentis, idziesz do wioski Romana, potem w prawym górnym rogu bagna, znowu prawy up (nie podchodzić do pająków, -10 ded murowany), jesteśmy w południowym Arailu. Kawałeczek do góry, jak będzie możliwość to w prawo, zobaczycie wieżę. Wbijacie do wieżym, teraz na sam dół do sieci jaskiń, kawałek w dół (przy możliwości przejście w prawo) i jesteśmy już w odpowiedniej części. Teraz idziemy prawą ścieżką w dół lawirując między 45lvl'ami jaszczurów (które sam ledwo biję - nie polecam) i podchodzimy do chmary graczy sterczącej tam. Wydobywamy tamtejszy surowiec - halit i zabijamy się, bo i tak nic nie stracimy praktycznie na tym lvl'u. Sprzedajemy to u kowala i mamy 8k. Tak można sobie wyłazić kasę dość szybko.
Reply
#60
W pewnym poradniku czytałem, że na początku Sheed powinien mieć łuk.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)