Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Pride of Taern
Witam.

Więc w tym temacie możemy rozmawiać na temat gry The Pride Of Taern.

O grze

Taern to piękna kraina, ale została zaatakowana przez królestwo Utoru.Większość ludzi zginęło, i Ci którzy przeżyli poszli w stronę portu.Tam właśnie zaczynamy grę, gdzie musimy ocalić brata i odpłynąć do innej krainy Haligardu.Potem znajdujemy się na statku i robimy misje dla kapitana i innych.Kiedy już dopłynie się do innej krainy, zostajemy już zdani tylko na siebie i innych graczy Tongue Więcej dowiecie się, grając w tą grę.

Gra jest dość trudna, ja dopiero po 5 godzinach gry zaczaiłem trochę o co chodzi.

Grę mamy dostępną w kilku wersjach językowych.

Linku do gry nie podam, nie chcę knebla

Mini poradnik do gry:

Ja mam 18 lvl Maga Ognia na S1 i muszę przyznać, że Ta gra mi przypomina Gra
Reply
Taern jest wymagającą grą, jednak kiedyś było ciężej, bo taktyki były dostępne dopiero od 5 lvla. Ale jeśli tylko załapie się o co chodzi idzie łatwiej. Sam mam łucznika 28lvl. Wink
Reply
Dzięki za to, że odświeżyłeś temat, w końcu ktoś pisze w tym temacie Wink

Yeaa !!! W końcu jad pająka matacza Big Grin

DownTongueróbujemy nie wydawać kasy aż do 5 lvla i potem zlecenie u kowala z zedami robisz co 30 min i masz mnóstwo kasy...
Reply
Nie lubię tej gry. Na początku ciężko złoto zarobić, gra wymaga pracy w zespole a mało kto chce. Od strony grafiki itp wszystko w porządku, ale jednak nie lubię jej.
Reply
Potrzebuję pomocy Tongue

Mam 1 quest i nie wiem jak go zrobić.

Mam zadanie u Emilkii, że mam zdobyć dla jej ojca 20 ziół leczniczych, ale nie wiem gdzie je znaleść.
Reply
16 lvl drutem ;x
Reply
I mam kolejne pytanie.

Czy jak wybrałem siebie na bandytę (misja "ja - bandyta") to mogę ich zdradzić ?

mmmmoooo:
Tongue
Reply
Star 
Ja nie ogarniam tej gry Sad
Reply
To śmiało się pytaj czego nie wiesz, ja tak samo robię.
Reply
Jak tam kase zdobywać?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)