Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MargoCraft (mój projekt)
On kłamie,nie chcialo mu się,grał w Terrarie i Skajrima,dopiero wczoraj mu przypomniałem jak mi się nudzilo.
Reply
Mam nadzieję, że ten projekt dojdzie końca, cóż, jeśli Tobię się to znudzi, udostępnij save, a na pewno znajdą się osoby, które dokończą, mam także mały pomysł, może tak postawić serwer 10 slotowy, wybrać zaufanych graczy, dodać do White-Listy, i budować? Praca by znacznie szybciej szła. Wink
W sumie serwer 10 slotów mógłby być trochę za duży, ale postawić hamachi? Przecież to nie problem, a byłoby na prawdę super, a wystarczy, abyś np. co tydzień zgrywał mapkę na komputer, bo jakby ktoś zniszczył to wiadomo, wystarczy wgrać plugin WorldEdit, zaprosić, dać IP i jedziemy. Na prawdę to wtedy może do końca roku CAŁE Gra uda się zbudować, ponieważ wystarczy tylko chcieć.
Reply
Save jest dostępny cały czas (paczaj: pierwszy post). A co do pomysłu - mój przesył jest dość słaby, buduję czasem z kilkoma osobami (Meth przede wszystkim (Meth, wiem że to czytasz)) na LAN i też jest dobrze. Prawie bez lagów.
Myślę, że taki server długo by nie wytrzymał...
Reply
Czemu tak uważasz? Moim zdaniem z zapałem,może się udać, ponieważ projekt jest świetny, a szkoda go porzucić.
Reply
Sprostuję; server by się utrzymał, tylko jak. Wymaga to, co tu dużo gadać, konsultacji głównie ze mną, bo to w tej mojej zrytej bańce się zrodził taki pomysł. Ciężko, żeby każdy robił z pamięci, i nagle jakiśtam problem; i co dalej? I dupa za przeproszeniem. Cool Projektu nie porzucę, nie martw się. Teraz się z Methem zbieramy powoli robić...
Reply
Ale jak z pamięci?
Przecież mamy mapy Gra, wnętrza, można do nich wchodzić, i budować.
A sądząc po temacie wiele osób to zaciekawiło, a jakby się udało, byłby wielki sukces.
Reply
Gdy jestem, w prawie każdym momencie mogę założyć server. Smile Wystarczy do tego aktualny Minecraft i Hamachi, i działa. Da się budować. Cud techniki to nie jest, ale grupka ludzi którzy budują by się znalazła. Dobra, pozbieram do takowej zapisy, ale jutro.
Reply
Mnie zapisz, na pewno pomogę.
Reply
Można by to wsadzić na jakiś serwer i grać w Gra i Minecrafta jednocześnie, znam dobry hosting 5 slotów, 10 zł. Możliwość wgrania mapki i pluginów.
Reply
Nie lepszy hamachi? Do założenia w 5 minut, co prawda nie dedyk, ale cóż.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)