Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dark Orbit
DarkOrbit – gra przeglądarkowa z gatunku MMO wydana przez niemiecką firmę Bigpoint Games 10 grudnia 2006 roku. Gracz wciela się w niej w zarządcę futurystycznej korporacji i rywalizuje z innymi graczami. Celem jest zdobycie jak najlepszej pozycji w rankingach gry, a możliwy jest on do osiągnięcia poprzez wydobywanie surowców, niszczenie statków Obcych oraz wykonywanie misji przynoszących zysk w postaci wirtualnej waluty.

Pomimo niepochlebnych recenzji gra zyskała dużą popularność; na stan z 22 sierpnia 2012 roku liczyła 76 milionów graczy.

Rozgrywka

Grę rozpoczynamy na matczynej mapie w strefie ochronnej. Na początku rozgrywki, do dyspozycji mamy statek Phoenix, laser, osłonę i robota naprawiającego małe zniszczenia. W miarę upływu czasu niszczymy obcych i zbieramy surowce, wymieniając je na kredyty (waluta w grze). Wraz z osiągnięciem nowego levelu, otrzymujemy dostęp do misji i nowych map, które zapełnione są bardziej wymagającymi obcymi. Zaopatrując się w lepszy ekwipunek, mamy możliwość zapuszczania się w dalsze zakątki galaktyk, co zwraca się w łupach. Będąc w posiadaniu elitarnego wyposażenia, mamy możliwość przenikania na mapy wrogich firm i walki z tamtejszymi graczami. Rozgrywkę możemy urozmaicić biorąc udział w walkach na mapach bitewnych, tzw. PVP i eventach, które odbywają się co jakiś czas.

Sądzę, że ktoś w to na pewno gra Smile Ja gram na amer. global 4 (INT8) Gra ktoś tam? A jeśli ktoś zaczyna radzę tam rozpocząć swoją rozgrywkę Smile O przyczynach może napiszę później Big Grin
Reply
a ja wiem dlaczego tam? Dobrze się boci? Big Grin
Reply
Nie Tongue Ja nie bocę, bo nie mam kasy na bota Big Grin Jest inny powód Big Grin
Reply
Gram na Polska 1... 20lvl Full Golec. EIC Tongue Nie gram już od 3 tygodni bo sie nie chce Tongue
Reply
Stara FE czy nowa? Big Grin
Reply
Grałem... 3-4 lata temu Big Grin
Reply
Ja tam trochę i czasami wbijam, mam golca, ale słabe.
Ta gra ogólnie to dla tych co mają kasę do wydawania na gry...
Reply
Albo dla tych co znają bugi w grze Tongue
Reply
Grałem, przestałem dlatego, że nie chce wydawać 500 zł na takie coś.
Reply
Po co wydawać?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)