Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dark Orbit
#1
DarkOrbit – gra przeglądarkowa z gatunku MMO wydana przez niemiecką firmę Bigpoint Games 10 grudnia 2006 roku. Gracz wciela się w niej w zarządcę futurystycznej korporacji i rywalizuje z innymi graczami. Celem jest zdobycie jak najlepszej pozycji w rankingach gry, a możliwy jest on do osiągnięcia poprzez wydobywanie surowców, niszczenie statków Obcych oraz wykonywanie misji przynoszących zysk w postaci wirtualnej waluty.

Pomimo niepochlebnych recenzji gra zyskała dużą popularność; na stan z 22 sierpnia 2012 roku liczyła 76 milionów graczy.

Rozgrywka

Grę rozpoczynamy na matczynej mapie w strefie ochronnej. Na początku rozgrywki, do dyspozycji mamy statek Phoenix, laser, osłonę i robota naprawiającego małe zniszczenia. W miarę upływu czasu niszczymy obcych i zbieramy surowce, wymieniając je na kredyty (waluta w grze). Wraz z osiągnięciem nowego levelu, otrzymujemy dostęp do misji i nowych map, które zapełnione są bardziej wymagającymi obcymi. Zaopatrując się w lepszy ekwipunek, mamy możliwość zapuszczania się w dalsze zakątki galaktyk, co zwraca się w łupach. Będąc w posiadaniu elitarnego wyposażenia, mamy możliwość przenikania na mapy wrogich firm i walki z tamtejszymi graczami. Rozgrywkę możemy urozmaicić biorąc udział w walkach na mapach bitewnych, tzw. PVP i eventach, które odbywają się co jakiś czas.

Sądzę, że ktoś w to na pewno gra Smile Ja gram na amer. global 4 (INT8) Gra ktoś tam? A jeśli ktoś zaczyna radzę tam rozpocząć swoją rozgrywkę Smile O przyczynach może napiszę później Big Grin
Reply
#2
a ja wiem dlaczego tam? Dobrze się boci? Big Grin
Reply
#3
Nie Tongue Ja nie bocę, bo nie mam kasy na bota Big Grin Jest inny powód Big Grin
Reply
#4
Gram na Polska 1... 20lvl Full Golec. EIC Tongue Nie gram już od 3 tygodni bo sie nie chce Tongue
Reply
#5
Stara FE czy nowa? Big Grin
Reply
#6
Grałem... 3-4 lata temu Big Grin
Reply
#7
Ja tam trochę i czasami wbijam, mam golca, ale słabe.
Ta gra ogólnie to dla tych co mają kasę do wydawania na gry...
Reply
#8
Albo dla tych co znają bugi w grze Tongue
Reply
#9
Grałem, przestałem dlatego, że nie chce wydawać 500 zł na takie coś.
Reply
#10
Po co wydawać?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)