Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie przywoływacze...
Witam wszystkich bardzo serdecznie, wypadałoby się przywitać, zatem mam na imię Marcin, tudzież Lorteck91.
Jak to mówią reklama jest dźwignią handlu, także ja mam was zaszczyt zaprosić przed oblicze tej dźwigni.
Ale może przejdźmy do meritum sprawy, Wiele osób pomija, sprawę, że taka forma reklamy nie tylko wydaje sie być grzeczniejsza, ale także, mam taką nadzieje sprowadzi do mnie pewne grono odbiorców. Miejmy nadzieję, że nie zlinczują... powiadali.
Otóż chciałbym wam przedstawić kanał poświęcony grze league of legends. Teraz pytanie dlaczego dla nowych graczy? Jest swogo rodzaju video-poradnik, myślę, że wielu nowych graczy znajdzie tam dużo cennych wskazówek, które zamieszczałem w moich materiałach. To znaczy jeśli "wyjadacze" mają ochotę rzucić okiem na materiały, to oczywiście nie mam nic przeciwko, baaaa, będę naprawdę nachwycony jeśli i takie grono odbiorców uda mi się pozyskać. Choć nie jestem z tych, którzy spamuja po forach gołymi linkami, takowego zamieszczam i mam nadzieję, że w jakiś tam sposób się przysłuży.

Żegnajcie Przywoływacze Lorteck91

http://www.youtube.com/watch?v=JbStG8ANRv8&feature=plcp
Reply
Sub, poszedł. Myślę że nie powinieneś robić 48 minutowych odcinków, rób krótsze Smile
Reply
Dziękuje przyjacielu, ale nie mam wpływu na czas rozgrywki ^^, postaram się jednak dostosować Wink
Reply
Subik i kciuk w górę. Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)