Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sacred Plus
Witam , jest kilka tematów na temat gier , więc pomyślałem czemu by i o tej miało nie być (: . A więc Sacred (Sacred Złota Edycja) to gra w stylu RPG do wyboru mamy 6 postaci ( w złotej edycji 8 ).
Po magicznym świecie możemy poruszać się Krasnoludem, Serafią, Gladiatorem, Magiem Bitewnym, Wampirzycą, Leśną Elfką, Mrocznym Elfem, Demonicą. Krótko o postaciach:

Gatunek: cRPG
Platforma: PC CD-ROM
Kategoria wiekowa: 12+
Tryby: Singleplayer/Multiplayer
Liczba graczy: 1-16
Producent: Ascaron Entertainment / Studio2
Wydawca: Koch Media / ASCARON Entertainment UK
Wydawca PL: Cenega
Premiera: 28 maj 2004

https://www.youtube.com/watch?v=UXTGwxJqRaU Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=08u1zGzPc7A Gameplay

Gladiator:
Gladiator został porwany we wczesnym dzieciństwie przez handlarzy niewolników i wyszkolony na dochodową maszynę do zabijania. Będąc prawdziwym wojownikiem areny, Gladiator jest mistrzem spektakularnych i wyjątkowo skutecznych technik walki.

Krasnolud:
Mimo niewielkego wzrostu posiada krępą budowę ciała i kilka specyficznych zdolności, które odróżniają go od innych klas postaci. Do walki na dystans, zamiast łuków i strzał, wykorzystuje broń palną i pistolety. Obok kilku klasycznych umiejętności np. atak, Krasnolud posiada liczne specyficzne umiejętności przynależne jego klasie postaci. Aby pokonać swych przeciwników potrafi podkładać miny, celnie strzela do przeciwnika ze swoich naramiennych dział, czy na przykład obsypuje ich granatami moździerzowymi.

Wampirzyca:
Niegdyś była młodą dziewczyną, rycerzem. Kobieta o arystokratycznym pochodzeniu stała się ofiarą ukąszenia piekielnej bestii, Wampirzycy. Przez całe stulecia zaspokajała swe zwierzęce instynkty, zabijała kogo popadnie, aż pewnego dnia zatopiła zęby w liliowo białej szyi Serafii. Krew anielskiej istoty przywróciła jej utraconą duszę. Znowu potrafi w dzień przybierać postać człowieka, a nawet wychodzić na światło dzienne pod postacią wampira otrzymując niewielkie obrażenia. Przebudziwszy się z koszmarnego snu, Wampirzyca przysięgła sobie odpokutować za całe wieki morderstw, wysysania krwi i niewyobrażalnych rytualnych okrucieństw.

Mag Bitewny:
Mag Bitewny jest od wczesnego dzieciństwa szkolony w okiełznywaniu i kształtowaniu magii żywiołów. Nikt inny nie włada magią równie zręcznie, jak czarodzieje. Magowie Bitewni przechodzą także ciężkie szkolenie w walce i potrafią radzić sobie w walce wręcz przy użyciu miecza i laski.

Demonica:
Wypędzona z piekła, pozbawiona swych demonicznych mocy Demoniczna Wiedźma znalazła się w Ankarii w pobliżu Bellevue. Jej ekwipunek tworzą raczej klasyczne przedmioty, jak miecze, tarcze i zbroje. Istnieją też przedmioty, którymi posługiwać się może jedynie Demoniczna Wiedźma.

Serafia:
Serafie są uważane za potomkinie mistycznych aniołów, które walczyły u boku bóstw w Wojnie Bogów,w dalekiej antycznej przeszłości. Przez całe tysiąclecia te starożytne stworzenia zachowały swą szlachetną postać tak samo rygorystycznie, jak od zawsze interpretowały starożytne prawa.

Leśna Elfka:
Elfki są mocno przywiązanymi do natury leśnymi stworzeniami, wyjątkowo sprawnie posługującymi się łukiem i strzałami. Ich elfickie łuki szerzą spustoszenie w szeregach każdego rodzaju najeźdźców, gdy spada na nich grad strzał. Często unikają walki w zwarciu, lecz jeśli przeciwnik podejdzie zbyt blisko, są w stanie bronić się przy pomocy magii i przyzywają leśne stworzenia do pomocy.

Mroczny Elf:
Okrutne Mroczne Elfy to wyznawcy żądnego władzy kultu śmierci, który niegdyś oddzielił ich od innych Elfów. Kochają przemoc, dźwięk łamanych kości i zapach świeżej krwi. Ich społeczeństwo jest ściśle matriarchalne. Jego celem jest głównie poszerzanie ich mrocznego imperium. Znajomość magii jest przywilejem makabrycznych kapłanek kultu, a męska część społeczeństwa, to słudzy - wojownicy, którym nie wolno używać magii, zamiast tego uczą się technik rytualnej walki wręcz i używania zatrutych ostrzy.

Gra jest bardzo ciekawa , każdy znajdzie postać dla siebie ponad to jest wiele ciekawostek i ukrytych miejsc , których poszukiwanie może sprawić nie złą frajdę .

Zachęcam do zapoznania się z grą a graczy do wymienieniem się doświadczeniami.

PS: Gra również zawiera opcje multiplayer kto chce może z nami pograć wystarczy napisać w poście.
Reply
Chętnie z tobą zagram Big Grin
Przypuszczam że zacznę grę Leśną Elfką
Reply
Dziękuje Smile
Reply
Kocham tą grę, przechodziłem kilka razy. Najczęściej DE albo Gladem.
Reply
Ja zawsze Grałem Krasnoludem ale teraz zaczynam Wampirzycą
Może kiedyś na serwie zagramy Wink tylko jakiś skype/ts żebyśmy mogli pogadać bo z kolegami chyba serwa stawiamy
Reply
Coś podobnego do Diablo, tylko tu mamy wielki otwarty świat. Tak, trzeba kupić. Wydana w 2004 przez niemieckie studio Ascaron(w Polsce Cenega)
Reply
Też mogę z wami pograć. Ja najczęściej gram krasnoludem, gladiatorem (mój ulubiony) i magiem bitewnym. Gra naprawdę świetna, a do tego posiada sporo easter eggs i humoru w niektórych momentach. Gdy się gra samemu to chyba najprzyjemniej według mnie gladiatorem bo on gdy ma się parę fajnych umiejętności po prostu wymiata przeciwników nie ważne czy czempion, smok lub boss.
Reply
Video 
Ja Elfką lubię grać Tongue Można sobie przyzwać jednorożca lub duchy do pomocy albo leczyć siebie i towarzyszy czarem.
Reply
Wampirzycą można sobie wilka i nietoperze przyzwać i tez jest spoko
Reply
Aaa! Sznipyl!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)