Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FutbolCup - Moja Drużyna
jOłY. ; D
Quote:Znacie może taką grę jak futbolcup ? Graliście kiedyś, a może gracie dalej ? . Pochwalcie się tu swoimi wrażeniami z gry i osiągnięciami w grze. : ) Opiszcie swoją drogę w tej grze, podajcie nazwę swej drużyny , a chętnie się tam zaprzyjaźnimy. ; ) Może dokonamy jakiegoś nie bagatelnego transferu , a może wymiany doświadczeń. ; )
Zachęcam do wypowiadania się. ; D
Reply
Jeżeli chodzi o grę Euro cup Soccer 2008 to grałem.Dwa razy zdobyłem mistrzostwo tylko że NIEMCAMI Big Grin
tu link do gry:
http://www.miniclip.com/games/euro-cup-soccer-2008/es/
Reply
Nie o to mi chodziło , ale chętnie przejrzę poleconą przez Cb grę. Tongue
Reply
A mniej więcej ta gra na czym polega?\
Masz własny zespół piłkarski którym grasz?
Czy jesteś menadzerem?
Reply
Jesteś trenerem , prowadzisz swoją drużynę i ją trenujesz , kupujesz graczy, rozbudowujesz budynki i awansujesz wraz ze swoją drużyną . ; D Zaczynasz w Klasa B =>Klasa A => Liga Okręgowa => 4 Liga. => 3 Liga. => 2 Liga. => 1 Liga. i w końcu Ekstraklasa.
1 sezon trwa ok.miesiąc. Mecze ligowe odbywają się codziennie o godz.17. , w połowie sezonu i na jego koniec jest przerwa i okienko transferowe się otwiera, a wtedy gracze wylicytowani na rynku dołączają do twojej kadry. Możesz brać także udział w turniejach i rozgrywać mecze towarzyskie.
Reply
Gram w klasie A, ale przegralem wszystkie mecze bo olalem druzyne. Po 13 spotkaniach jestem na ostatnim miejscu. Prowadzic ta druzyne czy zalozyc nowa? I co zrobibic gdy konczy mi sie kontrakt z zawodnikiem?
Reply
Ja w 4 lidze, Olimpia Kartofle.
Reply
Heart 
Towarzyski?
Reply
Big Grin 
Grałem niedawno ale za nudne.
Reply
A masz może jakiegoś zawodnika na sprzedaż?

jbl:
A nie sprzedałbyś jakiegoś zawodnika? Poszukuję OP,LP i OŚ . Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)