Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra do 80zł. +
No siema, mam wolne 80zł.
No i chcę kupić jakąś grę, zastanawiałem się między AC:R i Dead Island. Pomożecie i doradzicie jeszcze jakieś tytuły? A może warto kupić któryś z wymienionych? +
Reply
Dead Island-polecam, gierka przyjemna, nie nudzi się szybko, grafika jest ok, fabuła też niczego sobie.
Reply
Mi się Dead Island nudziło.

Kup Borderlands, czasami można znaleźć key po kilka dych.
Reply
Zależy co kto lubi.
Reply
AC:R polecam! Według mnie najlepsze części Assassin's creed to te z Altairem i z Eziem. Postać Connora mi się w ogóle nie podoba. Taka jest moja opinia.
Reply
Star 
Co się w ogóle robi w Borderlands? Słyszałem że jakiś hit Roja, ale nie jaram się nim.
Reply
Ja bym chyba wzięła Dead Island - jestem fanką AC i AC:R kupiłam w okolicach premiery, a do dzisiaj nie przeszłam, jakieś nieświeże jest w porównaniu z poprzednimi częściami. Chyba że w nie nie grałeś to pewnie Ci się spodoba Wink
Reply
Jeśli nie grałeś w inne części Assasyna, to kupuj Dead Island.
Osobiście mam Dead Island i mi się bardzo podoba, ten tryb jeżdżenia po zombiakach <3
Reply
Grałem w każdą część AC, do Brotherhooda. Potem mi już kasy brakło. Ale dlaczego "nieświeże"? Co przez to rozumiesz Big Grin?
Reply
RPG FPS. Biegasz po świecie, zabijasz potwory, robisz zadania, zabijasz bossów, zbierasz bronie i można pograć max. 4 osoby w co-opie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)