Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duel
Witam, chciałem poruszyć temat o Gra Duel
Oczywiście poruszam ten temat, ponieważ widzę że mało osób gra!
Strona: http://www.mgduel.pl

Co to jest?
Jest to BARDZO luźna interpretacja gry Gra w wersji rzekł bym tabletowej. Gra jest dostosowana pod przeglądarki zarówno na komputerach normalnych, jak i tabletach. Można grać na smartfonach, choć to nie tak wygodne.

[NIEAKTUALNE] Zamknięta beta?
Tzn że jest limit ustawiony na 5000 graczy. Kto pierwszy ten lepszy. Gracze z KB dostali linka trochę wcześniej, stąd są już wyżej w rankingu. Potrzebuję na razie bezpiecznie na zamkniętej liczbie osób sprawdzić jak gra działa pod obciążeniem i wyłapać ew błędy. Z czasem limit będzie podniesiony, aż do zniesienia.

ZASADY GRY
Każda walka zużywa punkty akcji (AP - action points). AP regeneruje się samo co minutę, do max 10. Można kupić w sklepie 10AP, można klikać miksturę dodającą AP, lub kupić SMSem. Można mieć AP powyżej 10, ale wtedy się przestają regenerować.
Przedmioty mają losowane statystyki. Tzn, że legenda może okazać się słaba. Szasne na przedmioty są 1:1000 legenda, 1:50 hero, 1:10 unikat. Item power to moc itemku. Potworek level 20 daje item power 20. Samo w sobie to nic nie daje, ale określa bazę, od której są liczone pozostałe bonusy. To nie jest wymagany level.

Itemki sprzedajemy poprzez ich klikanie przy otwartym sklepie, przy zamkniętym klikanie zakłada/zdejmuje itemki.
1 Lvl daje +1hp
1 Vit daje +4hp
1 Str daje +1dmg
1 Luck daje +1crit / +1dodge

Cel gry
Gra ma być bardzo prosta. Jej celem de facto jest:
1. Rozrywka podczas np. stania na elitach.
2. Możliwość grania na tablecie, gdzie zwykłe Margo kuleje.
3. Granie na telefonie w szkole czy gdzie chcecie.

Screen z mojej postaci

screenshooter.net/3503120/xjaisrw

Zapraszam do gry! Na prawdę super gra Dodgy
Masz postać?Pochwal się!

Zarejestruj się, nie pożałujesz , ja na 6 pziom lege dropnąłem ! Smile
Rejestracja jest bardzo prosta, nie trzeba nawet potwierdzać e-mail Smile

Pozdrawiam Wisse!
Reply
Precz z tym off-topicu..
Reply
Jest już taki temat. !!
Reply
Jest już taki temat...
Reply
OMG a wpisywałem i mi nie wyskoczyło ^^.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)