Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo III - Rozmowy/porady.
#41
Voodek#2546
Reply
#42
Grałem, fajna gra ale troszkę się zawiodłem Angry Dla mnie to taki WoW z kamerą z góry i możliwością przejścia gry. Brakuje mi tu klimatu z pierwszego Diablo (w 2 nie grałem), gra ma słaby system umiejętności w porównaniu do części pierwszej, bo tam by czegoś się nauczyć musieliśmy przeczytać książkę, a wpierw zdobyć daną ilość punktów, tu wbijamy lvl i dodajemy w umiejętność.
Reply
#43
To jest gra RPG.. nie horror.. a co do metina to nawet nie wspominaj.. nie ma porównania Wink
Starn:
No z jednej strony masz rację ale z drugiej jeśli miałbym 2 jednoręki z mocnymi obrażeniami to nie dość że by przeważyło jedną dwuręczną to jeszcze zyskał bym na ogólnych statystykach.
Pan Tęcza:
Wieczorem dodam.
Zdzislawek ch:
Tak.. ale niestety nie mamy na to wpływu... na pewno to z umeijętnościami zmienili w pewnym sensie także dla tych początkujących (nieogarniających) umiejętności.

PS: Zaklinaczka vS Templariusz? Big Grin
Reply
#44
Ja biorę Szelmę do zespołu Big Grin (pewnie słaby jest, ale jak gram na koszmarze to nie odczuwam tego)
Reply
#45
Zaklinaczka, daj jej gear do mfa i gfa, ogarnij sobie miecz o nazwie ostrze proroctwa, ma bonusy do obu z nich, dobrze sie komponuja z zaklinaczka. A 2h kupuj tylko po to, zeby hell przejsc... Porzadniejsza bron kup dopiero jak bedziesz na inferno. Wtedy najlepiej 1k+ demedza i jakies 150% crit damage. Dobrze tez, zebys mial jakies 25% crit chance. No i resy oczywiscie. Po buffie 700 each, powinno byc ok.Z takimi statami powinienes przejsc 1 i 2 akt na luzie. Ew. mozesz sie pobawic z jednoreczna i tarcza, wtedy zainwestuj w life on hit w broni. Tarcza moze miec 10% crit chance, szukaj takich od 8. I z wysokim blok chance. Nie kupuj nic ponizej 15, dobrze, zeby bylo 20+. To tyle. :3
Reply
#46
Ja biegam z Templariuszem, bo w niego walą potworki z bliska, a ja szczęśliwy nawalam kuszami. Big Grin
Reply
#47
Templar jest najgorszą z 3 opcji... Zaklinaczka daje ci 3% ias. Szelma daje ci 3% crit chance. Templar daje ci jakiś bezużyteczny buff. Nie jest przydatny, a na inferno pada na 2-3 strzały jak dobrze pójdzie.
Reply
#48
Z Templariuszem gra mi się najłatwiej i nie padam co chwilę. Tongue
Reply
#49
Starn:
Mi się rozchodzi o Templariusza bądź Zaklinaczkę.. z jednej strony zaklinaczka ma lepszy atak ale z drugiej templar więcej życia.. a jestem barbarzyńcą.

Jeśli bym zaopatrzył w dobre przedmioty zaklinaczkę to myślę że dała by radę zastąpić templariusza.
Reply
#50
Opłaca się wracać do Diablo po patchu 1.0.4?

I kiedy PvP?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)