Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo III - Rozmowy/porady.
Witam wszystkich serdecznie!
Otóż minęło trochę czasu od premiery gry Diablo 3 nowej części słynnej gry Blizzarda - Diablo.

Ogólnie moim zdaniem zmiany odnośnie w nowej części do poprzednika są ciekawe jak i dosyć dobre.. oczywiście można powiedzieć że czegoś brakuje z tej dwójeczki ale myślę że jednak udało im się zaskoczyć większość graczy.

Osobiście jestem zadowolony z gry ale chciałbym usłyszeć wasze opinię na temat gry (po premierze).Czy wam się podoba? co należało by zmienić ? Huh

Do rzeczy.. stworzyłem ten temat z myślą o graczach gry Diablo 3.Na tą chwilę istnieje temat z przed premiery.

Ten temat chcę poświęcić rozmówkom ogólnym,poradom w grze.Możecie chwalić się swoimi osiągnięciami w grze (lvl,przedmioty,Achievementy,statystyki) itd. wiecie o co chodzi Wink

Są tematy z LOLem,Metinem czy innymi podobnymi więc dlaczego my mamy nie mieć własnego Smile

Ważne strony:

eu.battle.net/d3/pl/ - Strona Diablo
http://www.diablo3.biz.pl/ - Portal Diablo

No to Jazda Wink

*Spam,posty typu "Nie przyjmie się" będę karał minusem.Jest to temat dla fanów/graczy Diablo.
Reply
Był taki temat i zbytnio sie nie utrzymał.

A tak nawiasem to mam 43 DH i 32 Shaman, A tu jeden z losowych materiałów:
http://www.youtube.com/watch?v=jHSWXcBvNHw
Reply
Mam 41 mnicha i grało mi się epicko Dodgy
W grze właściwie według mnie nie ma wiele do zmiany i zamierzam do niej wrócić, bo nie po to stałem przed empikiem od 8 rano, żeby odebrać preorder w dzień premiery, żeby mieć przegrane tylko ~30h Tongue
Jedyne na co czekam przed powrotem do niej to ustabilizowanie się, bo teraz wychodzi masa patchy, które nieraz coś mocno zmieniają (typu ceny łączenia kamieni - ja głupi wydawałem na to tysiące, a oni tak mega zmniejszyli ceny ; o) Tongue
Reply
Jest nie tyle co wiele zmian ale już niedługo mają wprowadzić system PVP.
Osobiście nie mogę się doczekać.. przynajmniej można będzie się zmierzyć z kimś równego poziomu czy z kumplami.Mają także wprowadzić poprawki w umiejętnościach. Tongue

A czemu już nie grasz ? Huh
Reply
Mam 60 DH czekam na pvp Dodgy
Reply
Właśnie jeśli chodzi o DH.. jak się zarabia na 60lvl ? Huh
Mam 34 DH z dużym % do złota oraz zwierzątkiem (daje kilka %) i na koszmarze zarabiam mniej więcej sporo kasy.. na barbarzyńcy dobrze mi się zarabia na piekle ale nie mam tak dużego procentu do złota i wydaje mi się że gdybym wbił 60 na DH z przedmiotami do złota oraz zwierzątkiem to by razem wyszło sporo kasy.
Problem tkwi w tym że DH ma mało HP i nie wiem czy by sobie poradził z zarabianiem.

PS: Jak wspomniałem barbem dobrze mi się zarabia ale mam mały procent.
Reply
Kiedyś czytałem, że na tych najwyższych poziomach najlepiej się zarabia właśnie DH i Czarownikiem, bo są dystansowi Tongue
Ale tylko czytałem, a na dodatek nie wiem czy to się nie zmieniło, teraz te update'y zmieniają głównie balans z tego co zauważyłem Tongue

A już nie gram, bo czekam na pełną grę, tzn. kiedy już wszystko co powinno bYć w niej będzie - tj. pvp i balans, bo z tego co patrzę na changelogi to ciągle nad nim pracują Tongue
Reply
Jeśli chodzi o czarownika to być może jest to prawda bo wiele osób właśnie go wybiera do zarobku.. co do DH to z jednej strony to profesja dodatkowa i na 60lvl z sporym procentem do złota z zwierzakiem i jeśli jest w stanie to procent do przedmiotów i kasa leci sama.. w dużych ilościach ale DH ma mało pancerza oraz HP dlatego złota leci dużo ale nie wydaje mi się żeby na Inferno bez problemowo ubijało się duże grupy elitarnych potworków.

PS: Trzeba także pamiętać że jeśli mamy procent do złota/przedmiotów czasem tracimy inne ważne cechy.
Reply
Postać jest istnie stworzona do PVP, ma pomocników może sie szybko poruszać po mapie oraz znikać potrafi takrze wyładować niezły DMG w krótkim czasie, lecz łatwo sie składa. Ja na koszmarze od rzeznika ze srednim eq padałem na hit max 2.
Reply
Big Grin 
Mi dobrze się gra na DH tylko mówię że nie wiem czy na 50-60 da sobie radę zarabiać w "tłumie" potworków.

Barbem. dobrze się grało na normalu/koszmarze ale jak zauważyłem na piekle już lekko słabnie..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)