Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slender.
Hej...
Ostatnio oglądałem filmy z Slender`a las oraz sanatorium.
Możecie mi przybliżyć tą/ę postać ?
Wiem, tyle że Endermen w Minecrafcie jest odniesieniem do Slender`a.
Z góry dzięki, pozdrawiam.
Reply
Duży, szary, humanoidalny stwór, teleportuje się i ściga Cię po łudząco podobnych lokacjach. Taki stary ghul Graski, z za długimi łapami.
Reply
http://www.joemonster.org/blog/dawzg1412/6829/
Reply
Czyli co ? On istnieje w pewnym sensie... i o co chodzi z tymi kartkami ?
Reply
Istnieje? To już kwestia dilera.
O co chodzi z kartkami- nie wiem, bo po 30 minutach gry, po prostu się znudziłem.
Reply
To gra, gdzie chodzisz jakimś kolesiem i musisz zbierać kartki, a w między czasie goni Cię jakiś parabol z długimi rękami, a jak jest blisko Ciebie to ekran staję się taki, jakby miał zakłócenia, a jak Cię dopadnie to będziesz wąchał kwiatki od spodu.
Reply
"Slender Man" to pseudonim nadany tajemniczej postaci widzianej w tle kilku zdjęć w jednym z tematów forum SomethingAwful. Zdjęcia pokazywały dzieci i pewnego człowieka o smukłej sylwetce, czasem pojawiającego się w długich, poskręcanych włosach przypominających macki. Szczupły mężczyzna został odkryty na forum SomethingAwful w wątku skupionym wokół pożaru w którym zginęło wiele dzieci w latach 80-tych. Opisuje się go jako osobę noszącą czarny garnitur i czarny kapelusz, a jak sama nazwa wskazuje, wydaje się on być bardzo chudy i zdolny do rozciągnięcia swoich kończyn oraz tułowia w długości niemożliwej dla normalnego człowieka. Gdy wyciąga swoje ramiona, jego ofiary są wprowadzane w stan przypominający hipnozę, podczas której podchodzą do tej istoty nie z własnej woli.

Nie wiadomo czy pochłania, zabija lub porywa swoje ofiary do nieznanych miejsc lub innych wymiarów, gdyż nie ma żadnych dowodów lub śladów do wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków. Jak dotąd niewiele wiadomo, ale jego cele i siedliska są dość wyraźnie uzgodnione. Ma potrzebę porywania dzieci i często pojawia się tuż przed zniknięciem dziecka lub nawet kilku na raz. Wydaje się pojawiać w miejscach ukrytych we mgle, parkach lub lasach, co jest najprawdopodobniej jego sposobem na kamuflaż. Należy również zauważyć, że dzieci były w stanie go czasem zobaczyć, gdy w pobliżu nie było żadnych dorosłych, chociaż mówi się, że niektóre dorosłe osoby też go widziały. Dzieci również mają sny lub koszmary o szczupłym mężczyźnie, tuż przed ich zniknięciem. Powstaje mnóstwo dyskusji dotyczących możliwości zobaczenia Slender Mana przez inne osoby niż jego ofiary. Wielu ludzi jednak wierzy, że jeśli widzisz Slender Mana to jesteś jego ofiarą lub celem, chociaż nie ma na to żadnych dowodów.
Z tematu o CP.

:<
Reply
Jeśli dasz mi link do tematu, to pewnie dostaniesz "gure plósuw". Big Grin
Reply
Link do tego tematu jest wyżej, podany przez Zdzisławka Ch. Hentai to po prostu skopiował i wkleił tekst z tamtego linku.
Reply
AAa, to ta historyjka. :< Myślałem o temacie na forum, gdzie go znaleźli.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)