Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nightwood
Cześć, Nightwood to gra, w której możesz hodować swoje własne smoki, handlować, przeżywać rozmaite przygody, bawić sie w gronie swych nadnaturalnych zwierzątek, oraz przebywać z innymi hodowcami na shoutboxie.

Gracie? Ja trenuje 4 smoki na wyprawy i 1 koxika, ma 11 lvl

Prokoksktóryciezmiazdzy używa zdolności specjalnej Trzęsienie Ziemi i zadaje 255 obrażeń! Jego największy hit. <Miał 100 proc zmeczenia> A więc chwalcie się swoimi smokami i osiągnięciami, ja mogę jeszcze dodać, że mam wyróżnienie za jedną z najbardziej lubianych dyń w Nightwood. Jeżeli macie jakieś pytania, to śmiało piszcie.
Reply
Porian kiedyś zakładał taki temat, ale nie szkodzi odkurzyć.

Więc:

W tej chwili mam 3 smoki na 126, kryształowego na 76, burzę na 47 i koxika (noc) na 19.

Kurde, zwiększyli szansę na magmę. Już nie mogę nim szpanować. :C
Reply
Na ostatnim koncie miałem 2 smoki z około 40 poziomem.

Znowu sobie zagram.
Reply
A mi się nie chce kupować paczek, kiedtś to miałem miliony z KOTA, a będziesz w nim dziś uczestniczył?

Zawalczymy jutro naszymi smokami Ty nocą swoją a ja swoją nocą? Będzie ciekawie, a jaki miałeś największy cios swoim najsłabszym smoczkiem?

Up: Ciesze się :3 Weź dzisiaj udział w Kot czyta Wiki, można wygrac cenne przedmioty.
Reply
Dziś mi się nie chce, może 31 wezmę udział. Big Grin

A Ty bierzesz udział?
Reply
Thumbs Up 
Tak, już kiedyś wygrałem <Krozystając z wiki, szybkie paluszki BEZ SKOJARZEŃ>

A btw, gracie w jakimś klubie piłkarskim?
Reply
Tylko mój "koxik" też tytanem nie jest. Big Grin

Lol, mam w przedmiotach PEP. Huh
Reply
smoki.nightwood.net/index.php?id=profil&kto=276649

Macie profil Cool nigdy nie są trenowane. PO PROSTU MI SIĘ NIE CHCĘ. To konto mam już chyba 4/5 lat Cool ale smoków, też mi się nie chce karmić...

Mam dużo spec śmieci w plecaczku Cool
Reply
Rainbow 
Porzyczyłby ktoś 43k na smoka eteru? pliss.

Mam 6 smoków:

1. 124 lvl elekryczność
2. 124 lvl umysł
3. 124 lvl śmierć
4. 124 lvl natura
5. 124 lvl ciało
6. 47 lvl woda
Reply
smoki.nightwood.net/index.php?id=profil&kto=159598

Kiedyś grałam aktywnie, teraz wpadam od czasu do czasu. Konto założone chyba 4 lata temu Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)