Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drakensang Online - Rozmówki.
Witajcie forumowicze. Szukałem tego tematu ale raczej nie ma go na Off-Topic. A więc do rzeczy. Drakensang Online jest grą przeglądarkową z gatunku MMO. Fani "Diablo" będą się tutaj czuli jak w domu. Otóż gra ma (przynajmniej moim zdaniem) najładniejszą grafikę pod względem gier Via WWW. Dalej się nie będę rozpisywał (o klasach, serwerach itp.) Ponieważ to wszystko (i jeszcze więcej Big Grin ) odkryjecie podczas gry Smile

Opis gry:

Zapraszam do rozmówek w temacie. Temat Otwarty Wink
Reply
Gra nie można powiedzieć, że denna bo jest najlepszą przez przeglądarkę. Grafika powala i koniec kropka, posiadam 38 poziom i zaprzestałem już grać przez ponad 2 miesiące.
Moje aktualne eq jak ktoś ciekawy: imageshack.us/photo/my-images/513/dsot.png/ na 40 lvl mam jeszcze legendę na 40 lvl.
Reply
Racja, gra powala na kolana Big Grin Powrócisz do gry? Smile
Reply
Exclamation 
Szczerze to są małe szanse, bo poprostu gra ma za mały próg levelowy i potem się nudzi na tym poziomie, na którym ja jestem, jakby powiedzmy był maksymalny 60 lvl to bym wrócił a tak to same bossy zostały już.
Reply
Aha no szkoda Smile
Reply
Może niechcę wrócić, bo zawiodłem bardzo duże grono graczy z mojej gildii, w której byłem założycielem a była to jedna z tych lepszych gildii, więc raczej nie wrócę, chodź dziwię, się że DSO nie jest tak popularne niż inne gry przeglądarkowe.
Reply
Grałem w DO ,ale mnie nie oczarowało (magiem ,a poziom ok. 15-16) . Takie ,,słabe diablo,, i nie trzymało ducha oryginału (Drakensang) ,czyli prawdziwego niemieckiego RPeGa (powstałego na niemieckim systemie RPG Das Schwarze Auge , czyli było epicko ,jako że Niemcy są mistrzami w tych sprawach*) z krwi i kości ,który podobał mi się bardzo. Poza tym gra była cały czas w budowie (tak jak Gra zresztą)i tym zniechęcała

*Nawet powermetal ,czyli metal w realiach o fantasy ,mają najlepszy.
Reply
Heart 
Denna. Zepsuli fajnego RPG-a. Grafika to nie wszystko. Zresztą Gra według mnie ma lepszą, lepsze dopracowane 2D niż badziewiaste 3D.
Reply
Idź do Gra Tibijczyku!!
Reply
Zapewne nie poznałeś całego systemu gry i ciekawych ludzi, za swoich czasów, gdy miałem u boku przyjaciół z gry to całkiem co innego, niż gra samemu, bo wiadomo szybko się nudzi.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)