Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drakensang Online - Rozmówki.
#1
Witajcie forumowicze. Szukałem tego tematu ale raczej nie ma go na Off-Topic. A więc do rzeczy. Drakensang Online jest grą przeglądarkową z gatunku MMO. Fani "Diablo" będą się tutaj czuli jak w domu. Otóż gra ma (przynajmniej moim zdaniem) najładniejszą grafikę pod względem gier Via WWW. Dalej się nie będę rozpisywał (o klasach, serwerach itp.) Ponieważ to wszystko (i jeszcze więcej Big Grin ) odkryjecie podczas gry Smile

Opis gry:

Zapraszam do rozmówek w temacie. Temat Otwarty Wink
Reply
#2
Gra nie można powiedzieć, że denna bo jest najlepszą przez przeglądarkę. Grafika powala i koniec kropka, posiadam 38 poziom i zaprzestałem już grać przez ponad 2 miesiące.
Moje aktualne eq jak ktoś ciekawy: imageshack.us/photo/my-images/513/dsot.png/ na 40 lvl mam jeszcze legendę na 40 lvl.
Reply
#3
Racja, gra powala na kolana Big Grin Powrócisz do gry? Smile
Reply
#4
Exclamation 
Szczerze to są małe szanse, bo poprostu gra ma za mały próg levelowy i potem się nudzi na tym poziomie, na którym ja jestem, jakby powiedzmy był maksymalny 60 lvl to bym wrócił a tak to same bossy zostały już.
Reply
#5
Aha no szkoda Smile
Reply
#6
Może niechcę wrócić, bo zawiodłem bardzo duże grono graczy z mojej gildii, w której byłem założycielem a była to jedna z tych lepszych gildii, więc raczej nie wrócę, chodź dziwię, się że DSO nie jest tak popularne niż inne gry przeglądarkowe.
Reply
#7
Grałem w DO ,ale mnie nie oczarowało (magiem ,a poziom ok. 15-16) . Takie ,,słabe diablo,, i nie trzymało ducha oryginału (Drakensang) ,czyli prawdziwego niemieckiego RPeGa (powstałego na niemieckim systemie RPG Das Schwarze Auge , czyli było epicko ,jako że Niemcy są mistrzami w tych sprawach*) z krwi i kości ,który podobał mi się bardzo. Poza tym gra była cały czas w budowie (tak jak Gra zresztą)i tym zniechęcała

*Nawet powermetal ,czyli metal w realiach o fantasy ,mają najlepszy.
Reply
#8
Heart 
Denna. Zepsuli fajnego RPG-a. Grafika to nie wszystko. Zresztą Gra według mnie ma lepszą, lepsze dopracowane 2D niż badziewiaste 3D.
Reply
#9
Idź do Gra Tibijczyku!!
Reply
#10
Zapewne nie poznałeś całego systemu gry i ciekawych ludzi, za swoich czasów, gdy miałem u boku przyjaciół z gry to całkiem co innego, niż gra samemu, bo wiadomo szybko się nudzi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)