Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soldat - Gra akcji 2D
Soldat – dwuwymiarowa, shareware'owa komputerowa gra akcji dla wielu graczy przeznaczona na systemy Windows. Prace nad grą rozpoczęto w listopadzie 2001 roku, a pierwsza wersja Soldata (1.0.5b) została wydana 9 maja 2002 r. przez Michała Marcinkowskiego – studenta informatyki. Od tego czasu gra przeszła wiele modyfikacji i ulepszeń.

Soldat istnieje od 2002 roku. Wokół gry utworzyła się duża i rozbudowana społeczność graczy. Istnieją ligi Soldat, ogromne ilości stron, forów internetowych, serwerów służących do gry multiplayer. Serwer lobby pokazuje, że obecnie istnieje średnio 500 serwerów gry i około 1200 graczy jest on-line. Całkowita liczba graczy nie jest znana, ale obecnie oficjalne forum gry ma ponad 10 000 członków.

Screeny z gry - soldat.thd.vg/en/screenshots/

Podstawowe informacje [klawiszologia etc.] - static.soldat.pl/man/manual-pl.html

Oficjalna strona gry - soldat.pl

Polska Liga Soldat [PLS] - liga-soldat.pl/

Grał ktoś może? Jeśli tak to zapraszam do dyskusji, jeżeli nie to zachęcam do pobrania Dodgy. Posiada swój specyficzny klimat i dość sporą grywalność jak na produkcję z przeszło 10 lat.
Reply
Kiedyś się grało Smile
Zaraz pobiorę Smile
Reply
Ja przed chwilą pobrałem Smile Zachciało mi się grać od nowa, a że niedawno miałem sformatowany dysk to ponowna instalacja była konieczna.

Jakby co, mój nick to Sherman`.
Reply
Chyba kupię sobie pełną wersję Smile
Reply
Video 
Gra mojego dzieciństwa, +1.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)