Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łowię rybki, czyli szukam relaksu ;)
Witam. Wiem, że pewnie nuda doskwiera więc proponuję wam łowienie rybek, ale o dziwo, nawet nie będziesz musiał ruszać sprzętu po za tym od komputerowym. Polecam po męczącej szkole, nie będę opisywał gry, bo samouczek w postaci Pana Zenka sam wam wszystko wyjaśni. So, let's play.

lets-fish.com/naryby

Mój nick w grze to Metrowiec98. Pozdrawiam.

Dodam, że pierwszym trzem osobom z Margo, które zaproszą mnie tam do znajomych dam sieci lub jakieś przynęty Wink
Reply
Gdzie sie zaprasza? Tongue
Reply
Do czego to doszło, że ludzie zamiast wyjść na świeże powietrze, łowią na kompie -.-. Ludzie, wyjdźcie na dwór.
Reply
Gdzie sie zaprasza?
Reply
Popieram.

Zaysar:
Wiesz, że to reklamowanie innej gry...? Dodgy Wyjdź na dwór pobiegaj czy coś. Idź się dotleń, a nie łowisz przez internet. Sleepy

P.S. Nawet nie zamierzam wejść w ten link. .___.
Reply
Chłopak woli sobie pooddychać świeżym powietrzem przy łowieniu ryb. Po co wychodzi na pole, jak można na kompie? Huh
Reply
Syrka:
Tak, niech idzie się dotleniać na dwór o 8;45. -_-
Jak ma ochotę to niech w to gra, jego gusta. I tak wasze jęczenie nic nie zmieni.;D
Zaysar:
Zajrzę do tego. Strona wygląda interesująco.
//Nie no, nie powiem, niezła gra.;D
Reply
Zagram później. Dodgy
Reply
Zamiast łowić na kompie, lepiej pójść nad rzekę/jeziorko i połowić... Lepsza frajda Wink
Reply
Ciekawa gra na odstresowanie się, miałem dzisiaj jechać z tatą na ryby, ale niestety zachorowałem.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)