Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmówki o Xboxie 360
Co tu tłumaczyć. Rozmawiamy o Xboxie, pomagamy sobie w grach itp. Nie znalazłem takiego tematu więc założyłem. No to zaczynamy.
Reply
Nie mam nic przeciwko, ale wiem że ktoś już zakładał temat Rozmówki ogólne Xbox czy jakoś tak, ale to już nie moja sprawa bo jestem posiadaczem PS3 !!!

PS3 RLZ !! Cool
Reply
Mam xboxa 360 ^^
Ma ktoś drivera San Francisco na iksa bo mam pewien problem Tongue
Reply
Matteush
Ja nie mam ale opisz problem to może pomogę.
Reply
360 jest pro, ma świetną grafikę, ale beznadziejnego pada, a pierwsze modele konsoli były totalnie beznadziejne. Poza tym strasznie głośna jest ta konsola i wizualnie przedstawia się gorzej niż PS3. Teraz żałuję trochę, że nie mam PS3, choć PS3 o wiele lepiej prezentuje się wizualnie przede wszystkim.
Reply
Chyba coś Ci się pomyliło.... Wink 360 ma O WIELE LEPSZEGO pada od ps3, ale to tylko to Cool Z resztą się zgodzę, i wkurza mnie to że DLC wychodzi szybciej na x`a Sad Do mw3

Ale to tylko moje zdanie.....
Reply
Pad w Xbox 360 jest o wiele lepszy niż w PS3, nie pomyliło Ci się coś? Big Grin
Licz też że PS3 jest droższe od X'a. Dodgy
Reply
Ostatnio i tak tańsze jest Wink
Reply
Uważam że pad od PS3 jest wygodniejszy za to pad od Xboxa jest bardziej "czytelny".
Reply
To chyba masz dziwny gust Cool Heh.. Jestem pewien że 99.9 % posiadaczy ps3 i x powie Ci że xbox ma lepszego.

Dlaczego ? Jest zrobiony z lepszego materiału (ps3 ma sam plastik Dodgy) jest o wiele wygodniejszy, lepiej sie trzyma w rękach, końcówki ma lepsze (L2,R2) nie ześlizgują się ręce przede wszystkim

Mi po 30 minutach gry, mam całe "obślizgłe" ręce i spocone, co nie jest fajne, czasami przxed to tracę życie w grach, i nie potrzebnie się wkurzam Tongue (jestem człowiekiem o słabych nerwach Dodgy)

ps. napisałem L2 i R2 bo nie wiem jak tam jest na klocku Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)