Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nostale [cz. 1]
Witajcie!

Zakładam ten temat z myślą, że będziecie tu pisać (mówię do graczy, którzy graja w Nostale) o Nostale i sobie również pomagać...

Do rzeczy.
Grę stworzono w 2005 roku (jak się nie mylę)... gram w nią od 2006 roku i widziałem jak wtedy było tam mało graczy, a teraz gra się cieszy dużą ilością moderatorów i samych graczy.

Dane gry:

1.Największy poziom do wbicia:
99

2.misje Specjalne:

1) "Błyskawiczna Bitwa" - odbywa się co 2 godziny np. o 14:00, 16:00, 18:00 itd. nie ma jej tylko o godzinie 20:00
2) "Lodołamacz" - Walki PvP odbywają się co godzinę. najlepiej jest brać w nich udział na wysokim poziomie, bo w Lodołamaczy mogą brać udział wszystkie poziomy od 10 do 99
3) "Rajdy" - Myślicie, że jak pisze rajdy to jakieś wyścigi? mylicie się... Rajdy to specjalne misje, które można robić z drużyną (najlepiej 10-15 osobową). Każdy rajd ma ograniczone poziomy np:
-Matka Cuby 35-60 poziomy
4) "Czasoprzestrzenie" - na każdy poziom jest dana czasoprzestrzeń, aby ukończyć questa... w czasoprzestrzeni chodzi oto, aby zabić wszystkie potwory i dojść do wyjścia w odpowiednim czasie.

3.Profesje:
-Wojownik (walczy wręcz)
-Łucznik (Strzela z łuku)
-Mag (atakuje czarami)

4.Krótki opis:
Nostale - polecam tą grę, ponieważ można tam znaleźć wspaniałych przyjaciół, uczestniczyć w walkach PvP, w "błyskawicznej bitwie", rajdach (eventowych i nie tylko)
można również wbić wysoki poziom i pochwalić się kolegom i koleżankom... według mnie ta gra jest ciekawa i warta uwagi.

5.Ważne i pomocne linki:
http://www.nostale.pl/news/index
http://www.mpcforum.pl/forum/216-nostale/
nostale-i-my.blogspot.com/

Resztę linków możecie znaleźć na Google, a filmy oczywiście na You Tube

PS: no to możecie zacząć pisać o Nostale Smile

Jeżeli mam coś dopisać, lub coś pominąłem, to proszę o korektę
Reply
Mam 55 lvl, dobre eq . Niezła gra, polecam, grałem długo i fajnie się gra... Wink
Reply
Nie spamuj w Ithan bo minus 1link/1h
Reply
sorki, ale chcę rozesłać ten link, aby ludzie tu pisali coś...
Reply
Gralem na 2 swiecie 20lvl moze znowu zagram kto wie
Reply
Jak będą chcieli, to napiszą . Temat jest na 1 stronie, a OT jest dość popularnym działem. Wink
Reply
Moim zdaniem dla plusów. twój drugi temat o grze . W dodatku jak spamujesz tym w Ithan to już jest pewne .
Reply
nie robię tego dla plusów, tylko chciałem rozesłać temat, zeby ludzie pisali w nim... plusów nie chce (minusów też nie chce Tongue)
a piszę o elswordzie i nostale, bo gram w obie gry i jestem w nich doświadczony
Reply
jaki masz lvl w nostale, i ile grasz?
Reply
Grałem, 64 lvl Łucznik, Rang +6, Sin +5, WK +7, Destro +4. Jako peta miałem krzaczka samuraja 60 lvl bodajże, w magazynie też Tori, Dynia, pare innych. Konto skradzione, zacząłem od nowa ( 38 lv ) , aktualnie przerwa.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)