Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elsword [cz. 1]
Witam.

Zakładam ten temat z myślą, że będziecie tu pisać (mówię do graczy, którzy graja w Elsword'a) o Elswor'dzie i sobie również pomagać...

Do rzeczy.
Grę stworzono w 2006 roku, a wersja polska weszła w 2012 roku (jak się nie mylę)... gram w nią od 3 miesięcy i jest według mnie bardzo ciekawa...

Dane gry:

1.Największy poziom do wbicia:
60 (i rośnie)

2.misje Specjalne:
1) Zwykłe misje (bijatyki) - trzeba zabić wrogów, mini bossa i bossa... (potrzebne do robienia questów) mozna misje załączyć na mapie: Okolice Elder

3.Profesje (postacie):
1) Elsword (Walczy wręcz i ma niektóre umiejętności strzelania ogniem)
Opis Postaci:
Młody gniewny
Jego starsza siostra jest przywódczynią Czerwonego Bractwa Rycerzy. To właśnie z nią trenował jako dziecko i jej zawdzięcza wszystko, co dzisiaj wie na temat walki mieczem. Pewnego dnia musiała jednak wybyć w pilnych sprawach bractwa i od tej pory słuch po niej zaginął. Elsword dołączył do poszukiwaczy Eldrytu, aby zaskarbić sobie szacunek mieszkańców Elios. W przyszłości pragnie zostać przywódcą poszukiwaczy Eldrytu i w ten sposób dorównać swojej siostrze.

2) Rena (Strzela z łuku i kopie)
Opis Postaci:
Ponętna bystrooka
Jak wszystkie elfy tego świata również Rena jest w pełni zdana na moc Eldrytu. Gdy moc ta zaczęła słabnąć, elfy straciły duchową więź ze swoimi przodkami a tym samym ze swoją ojczyzną. Jeśli dojdzie do całkowitego zaniku mocy Eldrytu, elfy znikną ze świata ludzi, a ich dusze będą się błąkać uwięzione pomiędzy światami. Rena musi zatem jak najszybciej dotrzeć do Drzewa Światłości (Drzewa El) i powstrzymać mroczne moce, które wchłaniają jego energię. Posiada ona zdolność wyczuwania obecność mocy Eldrytu.

3) Aisha (Jest Magiem [ma umiejętność latania])
opis Postaci:
Bezczelnie magiczna
Aisha została wychowana przez swojego dziadka, sędziwego staruszka podróżującego po całym świecie w poszukiwaniu prawdziwej magii. To właśnie on nauczył ją władania czarami a, gdy osiągnęła 12 lat, nadał jej tytuł "Czarodziejki". Pewnego dnia podczas prac wykopaliskowych Aisha znalazła tajemniczy magiczny artefakt. Gdy próbowała go użyć, znalezisko to wyssało z niej całą jej magiczną moc. Aisha rozpoczęła intensywne badania nad tym artefaktem, aby poznać jego tajemnicę i złamać rzucony na nią czar... niestety bez skutku. Zdruzgotana zwróciła się o pomoc do swojego dziadka, który udzielił jej następującej rady: "Pierścień ten szuka godnego właściciela, któremu odstąpi całą swoją moc. Tym, którzy nie potrafią go ujarzmić, zabierze jednak całą ich magię." Od tej pory Aisha podróżuje po całym świecie, szukając źródła mocy, które pozwoli jej przejąć kontrolę nad pierścieniem i odzyskać swój magiczny talent.

4) Raven (Walczy wręcz i strzela ognistymi kulami [moja ulubiona postać])
Opis Postaci:
Zbuntowany pół-nazoid
Raven był młodym utalentowanym wojownikiem, który błyskawicznie zyskał szacunek w Bractwie Najemników i wkrótce potem stał się jego przywódcą. Niestety jego rzekomo najlepszy przyjaciel oszalał z zazdrości i rozpowszechnił plotki, przez które Raven trafił do więzienia. Jego narzeczona oraz garść oddanych mu Wroniarzy zwrócili mu co prawda wolność, zostali jednak zgładzeni podczas ucieczki. Tylko Ravenowi udało się przeżyć, aczkolwiek był w bardzo ciężkim stanie. Uratowały go nazoidy, które zastąpiły jego zmiażdżone ramię nazo-implantami. Gniew oraz zraniona duma miały napędzać jego żądzę zemsty na ludziach. Raven złożył przysięgę wierności królowi nazoidów. Jednak w starciu z Elswordem uległ zniszczeniu kontrolny nazo-chip Ravena, dzięki czemu były Wroniarz odzyskał wolność myśli i ducha. Od tamtej pory Raven walczy u boku Elsworda w imię mocy Eldrytu.

5) Eve (Jest magiem)
Opis Postaci:
Dumna arystokratka
W czasach, w których ludzie i nazoidy żyli jeszcze w zgodzie, Eve była wysoko postawionym nazoidem. Nazywano ją "małą księżniczką". Wraz ze zniknięciem Eldrytu nazoidy straciły źródło życiodajnej energii. Eve udało się jednak dotrzeć na czas do kapsuły hibernacyjnej. Dzięki odłamkowi Eldrytu, który przypadkiem znalazł się w pobliżu kapsuły, powróciła ponownie do życia. W tym czasie nazoidy już praktycznie wyginęły i Eve była przez długi czas bardzo samotna. Próbowała sama budować nazoidy, lecz bezskutecznie. Za pomocą odłamku Eldrytu udało jej się w końcu zreperować nazo-generator, który ponownie zaczął emitować energię. Potem położyła się z powrotem do kapsuły hibernacyjnej z nadzieją, że zostanie obudzona przez innych nazoidów, gdy nadejdzie właściwy czas. Nie została jednak przebudzona przez nazoidów, tylko - znowu za sprawą przypadku - przez Elsworda, który zniszczył jej nowo powstałych przyjaciół. Na początku ścigała Elsworda oślepiona szaleńczym pragnieniem zemsty. Po jakimś czasie zdecydowała się jednak do niego dołączyć. Wspólne poszukiwanie Eldrytu wydało jej się najlepszym sposobem na wsparcie jej nazo-braci.

6) Chung (Strzela z pistoletów i bazuk)
Opis Postaci:
Twarda zbroja, miękkie serce
Chung jest dziedzicem Klanu Seyc'rr, dynastii, która poświęciła się obronie Hamel. Gdy na miasto napadły demony, ojciec Chunga był co prawda w stanie odeprzeć ich mroczne zastępy, jego ciało znalazło się jednak pod kontrolą wroga. Przeszedł na ciemną stronę mocy. Chung próbował powstrzymać swojego ojca, przy czym został ciężko ranny. Swoje życie zawdzięcza Elswordowi i jego paczce, którzy znaleźli go nieprzytomnego na polu bitwy. Po długiej rekonwalescencji Chung postanowił na pewien czas opuścić swoją ojczyznę. Pozostawił Hamel pod ochroną Bractwa Czerwonych Rycerzy i wyruszył wraz z grupką Elsworda, aby nieść pomoc wszystkim istotom w potrzebie. Gdy powróci, chce uwolnić Hamel od jarzma demonów i uratować swojego ojca.

4. Krótki opis:
Polecam grę Elsword, ponieważ ma ładną grafikę i jest ciekawa... coś w sam raz dla fanów gier bitewnych

5. Ważne i pomocne linki:
pl.elsword.org/

Resztę linków możecie znaleźć na Google, a filmy oczywiście na You Tube

PS: no to możecie zacząć pisać o Elswor'dzie

Jeżeli mam coś dopisać, lub coś pominąłem, to proszę o korektę
Reply
Grałem, Aisha jest 2stronk, te teleporty na pvp na serio wkurzają.
Reply
Hmm, nigdy nie grałem, ale powiem Ci, że może się skusze. Smile
Reply
Grałem w marcu,dodali nowe klasy?A z tego co słyszałem to gra wyszła w 2006 roku,ale po polsku dopiero w 2012?
Reply
Photo 
jeżeli zagrasz, to życzę powodzenia Smile
Reply
Przyda się. Smile
Jakby co, to będę zasięgał Twej porady.
Reply
spoko jakby co w grze mam nick: pidzik

PS: Przepraszamy za te spamiki
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)