Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy mój grat odpali Fable III?
Witam. Chciałbym zagrać sobie w Fable II, tylko nie wiem, czy mój komputer da radę odpalić tą grę. Komputer mój nie jest jakimś super gratem, mimo że ma trochę lat to nie muli, ale do gier stworzony to on chyba nie jest. Podam parametry kompa i wymagania gry.

Machine name: 34AC702E9B904CD
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3 (2600.xpsp.080413-2111)
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: MSI
System Model: MS-7369
BIOS: Default System BIOS
Processor: AMD Athlon™ 64 Processor 3200+, MMX, 3DNow, ~2.0GHz
Memory: 1024MB RAM
Page File: 755MB used, 1706MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.5512 32bit Unicode

system operacyjny: XP 32 SP3, Vista 32/64, Win 7 32/64
procesor: Intel Core 2 Duo 2GHz lub AMD Athlon X2 4000+
pamięć RAM: 2GB
miejsce na twardym dysku: 12 GB HDD
karta graficzna: Nvidia 7600GT lub ATI HD 2600 Pro

Niezbyt to ogarniam, dlatego proszę o pomoc. + Jak mam przekonać mamę, żebym mógł zagrać w Fable? Ta gra jest o 16 roku życia, a ja mam 15. Sad
Reply
Brick 
Niestety gra nie pójdzie na twoim komputerze masz za mało pamieci RAM, za słaby procesor itp.
Reply
Pójść pójdzie, gorzej z wydajnością, duuużo gorzej. Nie podałeś nam Twojej karty graficznej, nie mam jak tego porównać. Ale jeśli karty nie masz lepszej od zalecanej, to nie ma co próbować, bo granie w RPG'a z taką wydajnością, jaką byś miał... nic dobrego.

Szalony Alchemik:
Bez przesady, na swoim odpalałem gry, które miały 3 GB RAMu, gdy sam mam 1GB. Tylko, jak już mówiłem, odpalić da radę, wydajność będzie kitowa.
Reply
To na twoim. Po parametrach stwierdzam, że gra nie pójdzie na jego komputerze (bez jakichkolwiek szans). Dodam, że są to minimalne wymagania przy których lagi są nieuniknione, lecz z twoimi parametrami gra się nie włączy lub nie będzie dało się w ogóle grać.
Reply
Kurde, tak myślałem. Angry No cóż, zagrałbym sobie w dwójkę, ale nie ma na PC, tyle przegrać. -,-
Reply
Polecam ci Torrent Wink
Reply
No to co? To, że na moim, to znaczy, że na jego nie pójdzie? Wymagania też potrafią strollować. Ze 2x odpaliłem już na swoim kompie gierkę, gdzie nie mieściłem się nawet na minimalnych, a działało... całkiem przyzwoicie. Lagi nieuniknione, ale jak komp nie spełniał nawet minimalnych - Nie ma się czego dziwić.
Reply
Do czego? Huh
Reply
Wiesz jeśli gra ma mu odpalić z mega lagami i przez przegrzanie lub przeciążenie ma mu się np. karta graficzna spalić to odradzam.
Reply
Ja też odradzam, co nie zmienia faktu, że gra by mu poszła, ale z lagami! Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)