Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toribash
Pomoże mi ktoś z tajnikami? Big Grin Możemy pogadać na skype albo coś.
Reply
Boże, ja tam po kilku powtórzeniach tutorialu nie zapamiętałem nawet jak się odkopuje przeciwnikowi głowę.
Reply
Extend na kolano. Jaja sobie robisz, PRAWDA?
Reply
Nie. Jestem w tym kompletnym zerem.
Reply
Jest ktoś chętny pograć? Jest ktoś wg.? Cool Meless, Sep, Pujons, coś was nie widać ostatnio.
Reply
Ja najlepiej gram na aikido. Najlepszy streak tam - 11, potem internet wysiadł. Sad

Tak a propos, czy na tych turniejach jest taki niski poziom czy po prostu ja jestem dobry? Wygrałem 3 z rzędu, +1500 TC Smile


Walki miałem 3, turniej ofc aikido, z ostatniej chwili.

1 walka - Koleś mnie łapie i wyciąga nogę w bok, ale ja zacząłem mocnym ciosem z prawej strony, więc złamało mu szyję. 60k pkt dla mnie. W drugiej turze próbował mnie przerzucić, ale ja wykorzystałem pozycję i lewą nogą go w poślady. Obydwa złamało, mam już 98k punktów. W trzeciej turze dokończyłem dzieła chowając lewą nogę i wybijając się na prawej, robiąc efektowną przewrotkę w powietrzu.

2 walka - Koleś zaczął tzw. noob grabem, a ja znowu dobrze odczytałem jego ruch i kucnąłem. W następnej turze obniżył ręce, żeby mnie złapać i złapał mnie za plecy, ale ja złapałem go za biodra i moje zgięte nogi znalazły się dokładnie na wysokości jego klatki piersiowej. Trzecia tura - own3d. Kopniak z obu nóg w heda, który mu odpadł - 110k pkt i win.

3 walka - Koleś z setem za kilkadziesiąt tysięcy TC. Mój jest wart 5k TC, więc pomyślałem, że on może mnie zjechać. Ale tak się nie stało. Obaj się "przytuliliśmy" i ja go pociągnąłem z główki, a on mnie przerzucił do tyłu. W drugiej turze, puściłem się go i złapałem za tył głowy. Na szczęście mu jej nie wyrwałem, wtedy bym wyleciał z ringu. On natomiast w tej turze zrobił salto w tył i skończyło się to tym, że przerzuciłem go do tyłu będąc w powietrzu. W trzeciej turze przy pomocy mojej obecnej pozycji zwiększyłem przestrzeń między moimi rękami i wyskoczyłem do góry, a on wyleciał na glebę poza ringiem. +500 TC Smile
Reply
Zagramy we 2?
Reply
Photo 
Kelirmoxd:
Kelirmoxd:
Jestem na wakacjach do piątku, poza tym musiałbym ściągnąć. Nie grałem od pół roku, opisany przeze mnie turniej to moja ostatnia gra przed tą przerwą.
Reply
ja moge zagrać
Reply
Nie kminie nawet jak nogę podnieść..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)