Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sniper Elite V2
Cześć,Hallo,Hi,Zdravim,Priviet etc...
Nie widziałem nigdzie takiego tematu(z opcją szukaj)więęęęc....

Punkt 1:Opis gry:
Berlin i okolice:rok 1945.
Niemcy rozpaczliwie próbują utrzymać Berlin,Armia Czerwona naciera i wyniszcza ostatnie jednostki wojsk III rzeszy.
Zostałeś wysłany w sam środek piekła,z misją zniszczenia kluczowych obiektów i zabicia ważniejszych naukowców/oficerów zajmujących się rakietą oznaczoną ''V2''.Nie możesz dopuścić,aby Armia Czerwona przejęła projekt ''V2''

Punkt 2:Wyposażenie:
Na początku,w prologu mamy 3 bronie:klasycznego Springfielda z lunetą,pistolet maszynowy Thompson i pistolet z tłumikiem Welrod.W następnych misjach są dostępne nowe rodzaje broni,jeszcze w misji prolog możesz wyrzucić Thompsona i zgarnąć Mp-40,jednakże z małą ilością amunicji(1-7 sztuk,czasem więcej).W grze dostępne są m.in:karabiny snajperskie:Mosin nagant dostępny już w 3 misji-Kaiser-Friedrich Museum.
Co do karabinu nr 3-Gewehr'a 43 nie mam informacji-jednakże posiadają go już niemieccy snajperzy w misji ''Prolog''.W misji Mittelwerk Facility w skrzynce obok 2 punktu do wysadzenia można znaleźć pistolet Luger,różniący się tym od Welroda,że można strzelać raz za razem,bez czekania na naciągnięcie kurka(kurek to jest?:S),jednakże płaci to cholernie głośnym strzelaniem.W misji Kaiser-Friedrich Museum,wymienionej wyżej można także zdobyć klasyczną ''pepeszke''-ppsh-41(<3).W wielu miejscach stoi także stacjonarny karabin maszynowy MG-42.
Mamy także dostępne 2 granaty: F-1(szyszke) i stielhandgranate czyli niemiecki granat trzonkowy.
A żeby dodać trochę zabawy:dostępne są także miny i wyrzutnia granatów typu Panzerfaust.Miny można znaleźć przy większości wrogów,ale co do panzerfausta wiem tylko tyle,że można go znaleźć trybie ''Seria ofiar''w losowych miejscach(na mapie ze sztabem w Kreuzburgu(?)) leży on w jednym z budynków oparty o ściane.
Wyróżniamy 2 rodzaje min:lądowa(okrągła,talerzowa) i pułapka,lądową kładziesz i modlisz się,żeby pojazd najechał na nią oponą/gąsiennicą lub wróg nogą.
A druga jest potykaczem.Rozstawiasz 2 kołki,z tym że w jednym jest ładunek wybuchowy wybuchający przy naciągnięciu linki.
Do dyspozycji mamy także ''cholernie groźną'' broń zwaną kamieniem...kamieniem można odciągnąć wroga od miejsca w którym stoi-sprawdzi on miejsce gdzie kamień wyląduje.

Punkt 3Tongueojazdy(nie za bardzo potrzebne,bo nie wsiądziesz,ale że się znam,to się wypowiem,o!):
W grze jest ok.3 lub więcej typów pojazdów:
Czołgi,
Ciężarówki,
Lekkie wozy pancerne,
Każdy pojazd ma bak paliwowy,z pięknie błyszczącą nakrętką-jeśli się w nią strzeli bak eksploduje niszcząc pojazd i zabijając wrogów w pobliżu pojazdu.

Punkt 4Tongueoziomy:
Prolog – poradnik do Sniper Elite V2
Misja 01 – Schoneberg Convoy
Misja 02 – Mittelwerk Facility
Misja 03 – Kaiser-Friedrich Museum
Misja 04 – Opernplatz
Misja 05 – St. Olibartus Church
Misja 06 – Tiergarten Flak Tower
Misja 07 – Karlshorst Command Post
Misja 08 – Brandenburg Gate
Przepraszam że nie ma opisu,przejdę całą gre to opiszę każdy poziom.

Punkt 4:Tryb multiplayer:

W trybie multiplayer możemy zagrać razem z innymi graczami-albo w klasyczny Deathmath,albo w trybie współpracy we 2 w:
Kampanie w trybie współpracy(normalna kampania,tyle że we 2)
Serie ofiar(Grzecznie likwidujecie cholernie dużo wrogów którzy was nachodzą co runde)
Nalot bombowy(Pojazd zepsuty!Znajdźcie części i paliwo do wozu na mapie zanim zacznie się bombardowanie terenu,wróg wam niestety tego nie ułatwi)
Obserwacja(Jeden koleś ma snajperke,drugi lornetke i pistolet maszynowy,ten z pistoletem oznacza wrogów,drugi ich likwiduje,najnudniejszy tryb wg mnie)

Przeznaczam temat do ogólnej dyskusji,czy coś.
Proszę o krytyke,to pierwszy mój poważny temat :S
Reply
Wolałem v1, ale każdy SE jest dobry.
Reply
Video 
Jest temat ogolny. Napisz tam Huh
PS. Ta gra jakas super specjalna nie jest. Rozumiem np "Diablo III" w dniu premiery... ale nie to. :x

AtDown i.qkme.me/36a2qa.jpg
Reply
Fajnaa gra
Reply
En szuldigung,czy coś,można prosić link?Hm?
Reply
Sniper Elite to najlepsza strzelanka imo
Reply
Fajnaa Naprawde Gra popieram Bornishe Quiwoo!!
Reply
Syn Karmy:
SE jakos mi sie nie podoba. :x

AtUP Kolejny... na serio chcecie tak repa zarobic? Huh
Reply
Ma klimatyczną muzykę m.in
Reply
Dzieki Dodgy
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)