Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hero Zero
Był już taki temat ale gdzieś go nie widać.Gra taj jest troszkę podobna to SF(shakes&fidget)
Bardzo ona mi się spodobała no i sobie gram...Mam też taki pomysł żebyśmy zrobili nasz własną drużynę.
To w tym temacie rozmawiamy o tej grze,piszemy swoje lvl no wiecie o czym mówię Dodgy

Więc gramy Big Grin

LINK :
http://www.herozerogame.com/?lang=pl_PL
[i]Edytowany 15:01:52 10.10.2012 przez Tysolrum
Reply
lvl 23, gra zrobiła się nuda jak dla mnie SF lepsze np ze wzgledu na specjalną apke na androida, ale każdy ma swoje gusta, Hero Zero jak dla mnie jest nudne Tongue pozdrawiam
Reply
Question 
Ja dobiłem chyba prawie 50 level i mi się znudziła. Potem nie wchodziłem na konto i mi usunęło.

Ja z grami typu S&F Game mam tak, że pogram kilka tygodni i mi się znudzą.
Reply
Właśnie Big Grin chociaż ja podczas szkoły z chęcią wejde na apke Cool
Reply
Xadela:
Mi się na razie nie nudzi Big Grin Ale pewnie dlatego że zacząłem grać wczoraj Big Grin
Reply
Refresh Smile

Powróciłem do gry. Jestem na świecie pierwszym, dzisiaj się zarejestrowałem, już 6 level, jeden rzadki przedmiot. Możecie mnie odnaleźć pod nickiem Axee.
Reply
Grałem kiedyś jakiś 20 lvl i mi się znudziło. Nudna monotonna gra z gatunku kliknij i czekaj pół godziny.
Reply
Activek Cool:
No właśnie, kiedyś i chyba nadal mam konto 42lvl, mam nawet swoją drużynę, lecz już nie gram, bo się znudziło.
Reply
Ja posiadam koło 34lvl ale bardzo rzadko wchodzę.
Reply
Activek Cool:
Ale możesz przecież walczyć podczas tego z innymi graczami , lub stać na elicie (w margo) Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)